Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar doktora gittim, alttan muayene etti.
Kese fln göründü, bebeğim şu an 2mm,5+5 görünüyor dedi. Kalp atışı yok henüz. Ve kanama var dedi biraz, nedeni tam gelişmemiş olabilmesiymis. Haftaya randevu verdi. İnşallah haftaya kadar tekrar kanamam olmaz..Başka da hiçbir şey demedi. Hayırlısı artık yapacak bir şey yok, beklemek yineee beklemek 🙄

Kese fln göründü, bebeğim şu an 2mm,5+5 görünüyor dedi. Kalp atışı yok henüz. Ve kanama var dedi biraz, nedeni tam gelişmemiş olabilmesiymis. Haftaya randevu verdi. İnşallah haftaya kadar tekrar kanamam olmaz..Başka da hiçbir şey demedi. Hayırlısı artık yapacak bir şey yok, beklemek yineee beklemek 🙄
Ne güzel canım hayırlısı olsun dinlen ağır iş fln yapma bebeğin iyice yerlesene kadar

ManyakPrenses ManyakPrenses canımm ben biraz oncekan testi sonucumu aldim 56 cıktı yumurtlamanin 12. Gunu buraya ilk sayfalarda yaziyordum hatirlarsin ayni zamanlarda başlamıştık ben soktayim rabbim isteyen bekleyen dileyen tum anne adaylarini bebeklerine kavustursun rabbim aratmasin inşallah ve inşallah sağlıcakla ilerler sag sağlim kavusuruz bebeklerimize dualarimdasiniz dualariniz da beni de unutmayin lütfen 🤲🤲🤲😍
çok sevindimmm canım Allah kucağına almayı nasip etsin ve tabi bize de nasip etsin inşallah😍🙏😇
canım sıkma canını Allah2ın izniyle tutunur bebişin hiç bırakmaz seni inşallah.sen dikkat et yine de ağır falan kaldırma uzanma bir yerlere.mümkünse yat dinlen sürekli

Ne güzel canım hayırlısı olsun dinlen ağır iş fln yapma bebeğin iyice yerlesene kadar

çok sevindimmm canım Allah kucağına almayı nasip etsin ve tabi bize de nasip etsin inşallah😍🙏😇

canım sıkma canını Allah2ın izniyle tutunur bebişin hiç bırakmaz seni inşallah.sen dikkat et yine de ağır falan kaldırma uzanma bir yerlere.mümkünse yat dinlen sürekli
Dinleniyorum, çalışıyorum gerçi ama ağır işim yok. Nasib artık ♥️ ama insan takmadan edemiyor, hamile kalana kadar ayri serüven sonrası ayri, bir yandan güzel heycanlar bir yandan ama yıpratıyor. Allah hepinize hayırlısını versin ♥️

Olabiliyor böyle seyler canım korkma sen Son adet tarihine göre aynı dimi ultrason

ManyakPrenses ManyakPrenses canımm ben biraz oncekan testi sonucumu aldim 56 cıktı yumurtlamanin 12. Gunu buraya ilk sayfalarda yaziyordum hatirlarsin ayni zamanlarda başlamıştık 😍 ben soktayim rabbim isteyen bekleyen dileyen tum anne adaylarini bebeklerine kavustursun rabbim aratmasin inşallah ve inşallah sağlıcakla ilerler sag sağlim kavusuruz bebeklerimize dualarimdasiniz dualariniz da beni de unutmayin lütfen 🙏🤲🤲🤲😍😇
Ayy canım benim çok sevindim gerçekten😍 İnşallah sağlıkla ilerler ederim tabiki dua sende bana et🥰benim kontorulüm bidaha ki cumaya inşallah bebeği görüp kalp atışını duyarız bakalım☺️

ManyakPrenses ManyakPrenses canım o söylediğin ilacı bulamadım eşinin kullandığını.tam adını markasını söyleyebilir misin?
5C27508F-445E-4154-A11E-9879AA961D77.jpeg

Bu canım

Canım kötü düşünme bende 5+3 te gittim sadece kese göründü mesela bebek görünmedi daha kese yeni oluşuyo dedi dr zaten seninde öyledir bence üzme kendini

Aminn Allah razı olsun inşallah sağlıcakla alalim insallah sana da nasip olsun canım benim rabbim aratmasin 🌺😇🤗🤗

Kızlar akşam bir kaç damla kahverengi leke gördüm günlük pedimde. Biraz baktım netten yumurtlama kanaması diye birşey varmış. Aranızda böyle birşey yaşayan oldu mu? Bacak ve kasık ağrım da var
Bir kere yaşadım canım çörek otu kürü yapmıştım hatta çok keskin sağ kasık ağrısı oldu arkasından kahverengi lekelenme yaşadım

X