Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ağır spor için yorum yapmak istemiyorum. Ama yürüyüşün faydalı olduğunu duydum.
Hem erkek hem kadın için.
Ben geçen ay tatilde evde olduğum için eşimle her sabah en az yarım saat bir saate kadar yürüyüş yaptık 2 hafta boyunca sonra gelip kahvalti fln yapıyorduk. Hatta baya dik yokuşlar fln çıktığımız da oldu. Hiç hamilelik beklemiyodum tuttu bu ay belki etkisi olmuştur 😅
Evet canım çok yorum okuudm yürüyüş yapılan ay da hamile kalındıgını. Ufakta olsa yavastan baslıcam :KK6:

Bu arada doktorumu aradım, yarin sabahtan çağırdı, içimde bir korku var lekelenme halen devam ediyor az da olsa 11.gun bugün :/
Canım benimde bugün hafif bir pembemsi leke geldi. Rahim büyüyor genişliyor bebek büyüyor o yüzden normal bu tarz lekeler korkma☺️Böyle lekelenme yaşayanlara bir çok dr aynı şeyi söylemiş buradaki kızlara cevap olarak😌

Korkma canımm tatlı heyecanlar bunlar :)) Hadi bakalm hayırlısı haber ver muhakkak . Kese görülcekmi acaba
Hiç bilmiyorum, hesaplamama göre 6hafta doldu gözükür insallah
Canım benimde bugün hafif bir pembemsi leke geldi. Rahim büyüyor genişliyor bebek büyüyor o yüzden normal bu tarz lekeler korkma☺️Böyle lekelenme yaşayanlara bir çok dr aynı şeyi söylemiş buradaki kızlara cevap olarak😌
Haklisin, fazla takıyorum sanırım 🙄
Bir ilk muayeneyi olsam rahatlicam.

Gereksiz06 Gereksiz06 Caglunal Caglunal kızlar ya bugün dediğiniz gibi yaptım 9 da sıvı alımını kestim 10 da testi yaptım çok çok silik çıktı. Foto atsam gözükmez o derece yani yok gibi. Normal mi? 2 gün sabah yaptıklarım biraz daha koyuydu

Gereksiz06 Gereksiz06 Caglunal Caglunal kızlar ya bugün dediğiniz gibi yaptım 9 da sıvı alımını kestim 10 da testi yaptım çok çok silik çıktı. Foto atsam gözükmez o derece yani yok gibi. Normal mi? 2 gün sabah yaptıklarım biraz daha koyuydu
Normal canım stres yapma benim de öyle oluyodu daha yumurtan gelismedi ki. Sabah yaptıkların hatalı, asıl dogru olan bu. Silik olmasina bakma 2 gün içinde pik bile olabilir, cok orantılı koyulaşma olmuyo her zaman. Kaçıncı günü bugün adetin

Normal canım stres yapma benim de öyle oluyodu daha yumurtan gelismedi ki. Sabah yaptıkların hatalı, asıl dogru olan bu. Silik olmasina bakma 2 gün içinde pik bile olabilir, cok orantılı koyulaşma olmuyo her zaman. Kaçıncı günü bugün adetin
İyi bari hiç bu kadar silik görmemiştim normali bu demek🤭 bugün 11.gün

Tabi tabi standardı 14. Gün biliyosun ama benim 14. Gün aşırı silik oluyodu 19-20 de pik. Herkesin düzeni farklı stres yapma. Yakı yapistirmayi ihmal etme o güzel büyütüyor bence yumurtayı
Tamamdır yapıştırıyorum haftasonu bulamadım kaplanlı yakıyı yarın alcam onu da inşallah

Stres yapma hiç canım pik olur bikac güne inşallah.hem erken zaten benim genelde 13 14 günlerde pik oluyor tekrarla testini koyulascaktir bikac gün içinde

Canım senın pik oldu mu çatladımı durumlar nasıl
Yok daha olmadı dün yaptım silikti ondan iki gün önce daha koyuydu hatta bende şaşırdım adetim yedinci günü biraz koyu adetin dokuzuncu günü daha silik ya adetliyken yumurtam çatladı yada lh dalgalanması oluyor vücudumda bilmiyorum gün gün devam edicem inşallah koyulaşır

Yok daha olmadı dün yaptım silikti ondan iki gün önce daha koyuydu hatta bende şaşırdım adetim yedinci günü biraz koyu adetin dokuzuncu günü daha silik ya adetliyken yumurtam çatladı yada lh dalgalanması oluyor vücudumda bilmiyorum gün gün devam edicem inşallah koyulaşır
Bu arada Perşembe günü için randevu aldım doktora gidicem özel klinik iyi bir doktor Muş net yorumlarını okudum doktor daha net bilgi vericek bakalım ne dicek çok merak ediyorum

Yok canım ya adetliyken çatlarsa düzensiz adet olursun. Birdaha ki adet dönemin gelmeden 14 içinde yine adet olursun

X