Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haberci rüyadır canım inşallah ne güzel bi rüya🌸 Canım şöyle söyliyim hayıt otu herkese iyi gelmeyebilir yani hapıda aynı şekilde. Benim içtiğim aslan pençesiyle, civanperçemi her şeyi düzene sokuyor. Prolaktin yüksekse düşürüyor mesela. Ben çok araştırdım öyle kullandım. Sende araştır istersen biraz için rahat eder😌
inşallah haberci rüyadır canım :KK200: artık bilinçaltım dolduş hamilelikle ondan da olabilri gibi geliyo:110:
hayıt otundan emin değilim tiroit hastası olduğum için tsh'ı yükseltiyormuş okuduğum kadarıyla bir de çarpıntı yapıyor dediniz benim zaten nabız 100lerde normal hayatımda daha da çıkar gibi geliyo kullanırsam.
diğerlerini kullanmak istiyorum bu ay da hamile değilsem.sen akşamdan akşama mı kullandın canım?hayıt otuyla birlikte mi kullandın?. 2ay önce kan testi yaptırdığımda fsh sınırdaydı faydası olur gibi geliyor.bir de acaba bunlar prolaktini falan yükseltiyor mu araştırmam lazım biraz.

inşallah haberci rüyadır canım :KK200: artık bilinçaltım dolduş hamilelikle ondan da olabilri gibi geliyo:110:
hayıt otundan emin değilim tiroit hastası olduğum için tsh'ı yükseltiyormuş okuduğum kadarıyla bir de çarpıntı yapıyor dediniz benim zaten nabız 100lerde normal hayatımda daha da çıkar gibi geliyo kullanırsam.
diğerlerini kullanmak istiyorum bu ay da hamile değilsem.sen akşamdan akşama mı kullandın canım?hayıt otuyla birlikte mi kullandın?. 2ay önce kan testi yaptırdığımda fsh sınırdaydı faydası olur gibi geliyor.bir de acaba bunlar prolaktini falan yükseltiyor mu araştırmam lazım biraz.
Canım ikiside (civan perçemi ve aslan pençesi) prolaktini düşürüyor bende çok titizim iyice araştırmıştım. Hayıt tohumu kullanmadım ben hayıt hapını kullanmıştım 2,5 kutu kullandım zaten normalde benimde kalp atım hızım yüksek daha da yükseltti kestim yuma kadar kullanıp. 1 bardak sıcak su kaynatıp iki bitkiyi içine atıp 10 dk demlenmeye bırakıyodum sonra süzüyordum ve akşamları yemekten 1 saat sonra içiyordum.

Canım ikiside (civan perçemi ve aslan pençesi) prolaktini düşürüyor bende çok titizim iyice araştırmıştım. Hayıt tohumu kullanmadım ben hayıt hapını kullanmıştım 2,5 kutu kullandım zaten normalde benimde kalp atım hızım yüksek daha da yükseltti kestim yuma kadar kullanıp. 1 bardak sıcak su kaynatıp iki bitkiyi içine atıp 10 dk demlenmeye bırakıyodum sonra süzüyordum ve akşamları yemekten 1 saat sonra içiyordum.
sağol canım bu ay birde bunları deneyeyim bakalım bide meryem duasına başlayayım inşallah.bu arada bugün diyete ve spora başladım bakalım kaç gün sürcek :KK70:

dün sabah yaptığım negatifti canım bi daha yapmadım ama hiç ümidim yok hamilelikten
Ben artık çok erken test yapmıyorum hatta bu ay adet olmayı beklıcem 1 gün geçerse test yapıcam.
son 2 aydır son 2 gün kala yapıyordum negatif çıkıyordu adette oluyordum .
Boşa gidiyo testler:işsiz:

Ben artık çok erken test yapmıyorum hatta bu ay adet olmayı beklıcem 1 gün geçerse test yapıcam.
son 2 aydır son 2 gün kala yapıyordum negatif çıkıyordu adette oluyordum .
Boşa gidiyo testler:işsiz:
aynen canım bende sabırsızlanıyorum sonra negatif çıkıyo hem moralim bozuluyo hem boşa gidiyo testler.her ay bu ay yapmıcam diyip yine dayanamıyorum :)

kızlar ben hiç amh testi yaptırmadım siz yaptırdınız mı?bu ay yaptırsam mı bir ay daha mı beklesem kararsızım.eşimde bu hafta kontrole gitcek nasipse bakalım

Canım sen yumurtlamaya kadar mı içtin caylari yoksa devam ettin mi

X