Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bide hergun aynı saatlerde yap yani bugün yaptığın saatte yarın da yap

Tamam bu ay ki adetimden sonra bu şekilde takip etmeyi deneyeceğim yumurtlamayı. Çok teşekkür ederim

çoğu kişi laboquick kullanıyor sanırım, bende bu markanın testlerinden alırım o zaman :)

çok teşekkür ederim kızlar

Ayy iyice bilinçaltı bilinçüstu herseyimiz bebek oldu ne rüyalar ne rüyalar allahım hayra çikarsın insallah

Bende bu tarz rüyalar görüyorum iki gün önce testte çift çizgiyi gördüm rüyamda sanırım bilinç altına yerleşiyor bu düşünce o nedenle bu tarz rüyalar görüyoruz
Kesinlikle canım çok düşünüyoruz kesinlikle ondan görüyoruz ama rüya bile olsa kucagimda minnacık bir bebek hissi bile çok güzeldi tez zamanda nasip etsin allahım hepimize

Anneannem hep rüyada erkek bebek görmek hayırlı haber der

Offf ben hep ilk idrarla yapıyordum İşte yapamam diye. Akşam mı yapsam acaba 20-22 arası birgebeningunlugunde öyle diyordu sanırım
Canım ilk idrar olmaz cok yerde yazar bu birgebeningunlugunde de yazar genelde aynı saatlerde yap da kacta yaparsan yap ve öncesinde 1 saat sivi almaman yeterli daha fazla susuz kalmana da gerek yok

Anneannem hep rüyada erkek bebek görmek hayırlı haber der

Offf ben hep ilk idrarla yapıyordum İşte yapamam diye. Akşam mı yapsam acaba 20-22 arası birgebeningunlugunde öyle diyordu sanırım
Insallah canımm hayırlı haberlere ihtiyacım var bu aralar valla
Bu ay tutmazsa ben de test ile takip edicem artık. Akşam yapılıyorsa süper ben hep öğlen diye biliyordum

Bide hergun aynı saatlerde yap yani bugün yaptığın saatte yarın da yap
Ayyy gerçekten kendime inanmıyorum yaaaa resmen hata üstüne hata
Canım ilk idrar olmaz cok yerde yazar bu birgebeningunlugunde de yazar genelde aynı saatlerde yap da kacta yaparsan yap ve öncesinde 1 saat sivi almaman yeterli daha fazla susuz kalmana da gerek yok
Yazıyı nasıl okuduysam artık canım ilk idrarla olmayacağını görmemişim yaaa

Caglunal Gereksiz06 yarından itibaren başlayım mı ben o zaman bugün geçti mi şu an evde de değilim test yok yanımda
Canım stres yapma yarın yaparsın kendine en uygun saati belirle o saatlerde yap, ilk idrar olmasın, 1-2 saat sıvı almamış ol yeterli, çok büyütme gözünde gerilme hic

Amin inşallah canım benim

Canım stres yapma yarın yaparsın kendine en uygun saati belirle o saatlerde yap, ilk idrar olmasın, 1-2 saat sıvı almamış ol yeterli, çok büyütme gözünde gerilme hic

Yooo neden geçsin ki dün silikti zaten ama yarın muhakkak kurallara uygun dene canım
Tamamdır kızlar panik yaptım ya valla iyi ki geç olmadan farkettim

Ben ovülasyon kullanmadım hiç ama surelab gebelik testi çok hassas tavsiye ederim.

Haberci rüyadır canım inşallah ne güzel bi rüya Canım şöyle söyliyim hayıt otu herkese iyi gelmeyebilir yani hapıda aynı şekilde. Benim içtiğim aslan pençesiyle, civanperçemi her şeyi düzene sokuyor. Prolaktin yüksekse düşürüyor mesela. Ben çok araştırdım öyle kullandım. Sende araştır istersen biraz için rahat eder

Kızlar size birşey danışmak istiyorum BAT im 27 ocak ama 1 haftadır adet belirtilerim var . Bu aydan çok ümitliydim ama 2 gün önce test yaptım negatif sizce çok mu erken . Benim gibi adete 10 gün kala adet olacak gibi kasık ağrısı çekip hamile kalan arkadaşlar var mı ? Birde gogus ucum acıyor . Belim ağrıyor .. Yarın yapsam test doğru sonuç çıkar mı ??

Ben adete 5 gün kala öğrendim aşırı silik cizgiyle ve o günden adet gecene kadar hep kasık ve göğüs ağrım oldu. 1 hafta kala negatifti testim. Tekrar test yapabilirsin ama ağrı cok belirleyici bi belirti değil önemli olan test tabi

Günaydın kızlarr
Adetime 8 gün kaldı. normalde bu günlerde benım göğüs ağrım baslar. Bu ay birazdaha hafif ağrıyla seyrediyor. Bir tık daha çok ağırması gerekirdi.
Bakalım neler olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…