Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim bir oğluşum var 4 yaşında 2 yıldır korunmuyoruz olmuyo cok sitrese girdim☹️

Allah bağışlasın , vakti geldiğinde elbetteki olacak umutsuzluk yok tam gaz devam 🌼 Her gecenin bir sabahı aydınlığı var pozitif düşün hep kafana çok takma 🤲🌼
amin isallah ama insan istiyo oglumda cok sıkılıyo esim işe gidince ikimiz kalıyoruz ben iş yapıyorum o kendisi tv bakıyo sıkılıyo oyun oynamıyo

amin isallah ama insan istiyo oglumda cok sıkılıyo esim işe gidince ikimiz kalıyoruz ben iş yapıyorum o kendisi tv bakıyo sıkılıyo oyun oynamıyo
Ah be canım bi oglun varmıs iste ne güzell.. diğeride olur neden olmasın vakti gelmems demek.. bak bizim daha cocugumz bile yok istiyoruz bekliyoruz enazından bitane olsn diye😂😂

Ah be canım bi oglun varmıs iste ne güzell.. diğeride olur neden olmasın vakti gelmems demek.. bak bizim daha cocugumz bile yok istiyoruz bekliyoruz enazından bitane olsn diye😂😂
rabim kimsenin kuçanı boş bırakmasın düşmanımın dahi ama oğlumda kardeşim olsun diye tuturdu başımda işallah seninde olur

Kızlar benim de bugün açılış oldu kırmızılarla ♥️ bu ay da transfer oldum yedek kulübesine 🤣 bat 15 Ağustos listeye alın lütfen beraber bekleyelim bakalım hayırlısı 🌺

Kızlar selam,
Kasıklarım çok ağrıyınca eşim dayanamadı beni doktora götürdü. Doktor şu an yumurtluyorsun dedi crp ve kan tahlili yaptı. Crp biraz yüksek çıktı. Ama önemli değilmiş o. Doktor bugünleri değerlendir dedi. Biz de bugünü değerlendirdik eve gelince 😂

Kızlar selam,
Kasıklarım çok ağrıyınca eşim dayanamadı beni doktora götürdü. Doktor şu an yumurtluyorsun dedi crp ve kan tahlili yaptı. Crp biraz yüksek çıktı. Ama önemli değilmiş o. Doktor bugünleri değerlendir dedi. Biz de bugünü değerlendirdik eve gelince 😂
Ay hadi İnşallah tutar kuzum güzel haberlerini alırız 🌼❣️

Kızlar selam,

Hadi hayırlısı canım 🤗 iyiki gitmişsin doktora, yoksa bos yere üzecektin kendini

Seymaasmin Merhaba canım inşallah hamilesindir dua edicem senin için :) hemen yazıyorum bende internetten buldum ve bu forumda çok araştırdım 1. 2. denemesinde hamile kalanlar oldukça yüksek :super:

Malzemeler:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (Burdaki yorumlara göre bala direk çörek otu koyup ağızda çiğnemek daha iyiymiş, bende öyle yapıcam)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal (Ben yayla çiçek balı aldım, kestane balı alın diyende var ama bence gerçek bal olsun yeter :)

Adet periyodunun 2. günü 1 yemek kaşığı ölçüsünde bu gereçlerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 – 2 saat sonra tüketin. Sistemli ve akıllıca tasarrufun sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da evlat sahibi olma talihini arttırmada tesirlidir.

NOT: Tanımı verilen karışım sırf hatunlarda değil erkeklerde tüketildiği devir sperm kalitesini arttırmada ve hareketliliğini sağlamada olumlu tesirler sunacaktır.

İnşallah faydası olur ben başlıcam bat: 4 Temmuz adetin 2. günü başlıyacağım inş :KK200:
Önümüzdeki ay denerim artık bat 05.08.2020

ya bide bende takıntılık hastalı var bişeyi kafama taktımı uyamıyorum simdi kist dedi doktoru o gunden beri sitresliyim☹

Stres yapma. Takma kafana. Ayrıca iyi huylusmus, yani takılacak bir şey yok. Kist çok sıkça görülen bir durum, ayrıca tedavisi kolay. içini ferah tut ♥️ cok takarsan baş ağrıların başlar bu sefer bir de, al sana iki dert 😅

X