Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Emin misn cnam paylasana bi ya
B4C5E6CE-77D0-4102-A518-4B515B1D5E8C.jpeg

Evet kuzum bakıyorum uygulamaya göre yumutlamamın üzerinde 6 gün geçti yumurtlamadan 1 gün önce ve 1 gün sonra değerlendirdik. Bat tarihimede 8 gün var tam 🌼🙏
Hadi bakalım inşallah hamileyizdir😍 öncesinde değerlendirmediniz mi peki sadece bi gün önce ve sonra mı. Çünkü yumurtlama bazen erken bazen geç olabiliyo ya

Kızlar benime bat 10 gün kaldı yarından itibaren 9gün..Bundan önceki iki gebeliğim de düşükle sonuçlandı kalp atışı olmadığı için.Onlari bata 4-5gün kala silik çizgi ile öğrendim.Bu yüzden haftaya batı beklemeden haftaya yaparım test 🙄 İnşallah tutmuştur.. Hepimize sağlıklı gebelikler diliyorum bir an önce🙏🥰Bat 25.07😍

Hadi bakalım inşallah hamileyizdir😍 öncesinde değerlendirmediniz mi peki sadece bi gün önce ve sonra mı. Çünkü yumurtlama bazen erken bazen geç olabiliyo ya
Kuzum adet bitiminden itibaren 2 günde 1 değerlendirdik her ihtimale karşı çünkü adetlerim pek düzenli sayılmaz 🙏

Kızlar benime bat 10 gün kaldı yarından itibaren 9gün..Bundan önceki iki gebeliğim de düşükle sonuçlandı kalp atışı olmadığı için.Onlari bata 4-5gün kala silik çizgi ile öğrendim.Bu yüzden haftaya batı beklemeden haftaya yaparım test 🙄 İnşallah tutmuştur.. Hepimize sağlıklı gebelikler diliyorum bir an önce🙏🥰Bat 25.07😍
Hoşgeldin kuzumm 🌼 Benimde şuan itibari ile 7 gün var 23 temmuz benimde 🌼 İnşallah tutmustur :)

Hadi bakalm canm insallah güzel sonclar alırz bu ay❤️

kotu huylu değil dedi yasmin diye bi doğum konturol hapı verdi cok korkuyorum bebisim olmaz diye☹️

X