Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba Sormak istediğim birsey var. Ben geçen ay ve bu ay yumurta takibi yaptırdım geçen ay klomen kullanmama rağmen yumurtalarım gelişmedi adet düzensizliğim de olduğu için 10 gün Protestan kullanıp 2 gün sonra adet gördüm ve bu ay yine klomene başladım bu sefer sağda 2 yumurta gelişti ve yumurtlama gününü yakaladık ve gün aşırı değerlendirdik aynı zamanda Protestana devam ediyorum ve folikasit kullanıyorum. Dun yumurtlamanın 11.günüydü ve dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu test doğru mudur yoksa ben çok mu aceleci davrandım. Kendimde de daha önce hiç olmayan şeyler hissediyorum özellikle aşırı derecede göğüs ucu hassasiyetim var daha önce hiç böyle birsey yaşamamıştım ve kasıklarımda ince bir adet sancısı gibi sancı var ve iki gündür sürekli uyukluyorum ve 2 gündür bel ağrım var. Birde gecen ay progestanla ayın 20sinde adet görmüştüm simdi yine progestan bitmeden o tarihlerde adet görür müyüm eger hamile değilsem yada bittiğinde mi olur. Cevaplarınız için şimdiden tesekkurler

Merhaba test için acele etmişsiniz adet gecikmenizde veya bir gün kala tekrar deneyebilirsiniz. Ben şöyle bir yorum yapabilirim göğüs ucu hassasiyeti gebelik belirtisi bir de uyku var diyorsunuz o da aynı şekilde. İnşallah hamilesindir kullandığın ilaçlardan dolayı günün değişebilir ama zaman olarak bir şey diyemem bence çok değil bir kaç gün farkeder..

İnşallah gebeliktendir çok istiyorum ve teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…