Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım inşallah hamilesindir ya

Super haber bu canim ins guzel ilerler 10 gun sonra hayirli haberler alirsin ikiz ben cok istemisdim kizimda olmadi bundada sanmiyorum tek kese gozukdu oda minicik birsey yarin buyumusmu diye kontrole gidecegim bu arada iki gundur perisanim midem bulaniyor senin baslamadimi yada belirtisizmi devam ediyorsun

Yaaa ne şanslısın kuzum inşallah ikizlerini sağlıkla kucağına alırsınn
ınsallaj cnm .ama bırınden cok ümit yokmus.iğne yaptılar. onu yukarı alıcaz dedi. ama sonuc olarak senın bebeklerın ıkızdı. bu bebek ılerde buyudugunde ıkızdı denıcek dedi. onunda cocuklarının ıkız olma olasılıgı var dedi.

cok saol cnm benım...ınsallah senınde yarın guzel haberlerını alırız heycanla beklıyorum...ya benım 3 gün önce kanrıbahar pişirdim bır kötü oldu dedım les gıbı kokuyor beceremedım sandım. esım dıokı harıka olmuş anneme getrdık ben yıyemedım eksık bısıler var dedım cok kötü. od dedıkı sana guzel gelemdı. ama nasıl kötü kokuyor bana. dun kahvaltıdan sonra erık yedık murdum bır bulantı ,kustum kusucam cok kötü. hava almaya falan cıktım.bıde arabyı ben kullanmazsam mıgdem bulanıyor.benım 5+3 günlük daha o kadar baslamadı galba sölenen kadar.ama kasık agrım cok var reglı olucak gıbı

Ayniyiz canim seninle sat tarihlerimiz benim birseylerden bulantim yok sadece surekli bulanti hali var . ama seninde baslamis anlattigina gore iki hafta icinde tavan yapabilir bulantilarin ikizlerde daha erken baslarmis ama galiba kisi ye bebege gore degisiyor birde burnum hep tikali kuru iki haftadir hirmandan dolayi sisiyormus koku alsam daha fena olacagim sanirim. Kasik batmasi agrisi var gazda var hic gecmiyor onlar

Amin canim benim ins guzel haber verecegim icim hep rahat hayra yoruyorum herseyi bukez olumsuz dusunmuyorum

benım 21 eylul gecen regılının baslagıcı...senınkı ne zaman orda 6.hafta yazınca sen daha fazlasın sandım.ya benımde karnım sankı top yutmusum gıbı sıs. normalde zayıfım karnı olmayan bırıyım. karnım sıs. göguslerın rengı degıtı acıma arttı. ama benım annemde de mıgde bulantısı olmamıs.aile gecmısınde de bızımkılerde teyzelerde falanda olmamıs benım. sadece arada bulantı oluyormus odsa bende oluyor ama önemsencek kadar yok.ınsaalah senınde geçer yaa cnm benım kusmak kötü bişi (ınsallah kımsede olmaz

Çok sevindim canım ikiz olması da ayrı bir güzel haber inşallah ikisi de sana sımsıkı tutunurlar sağlıkla gelsinler bebisler

Yaa cok güzel masallah ömrü varsa o da sıkı sıkı tutunur canm Genetiğinzde cok ikiz mi varrrrr nası iki kere hamile kalıyosn ikiside ikizz yaa gerçekten cok mucizevi

Benim 19 eylul canim seninde 18 eylul yazilmiz haziran annelerine kesem gecen cuma 5+2 boyutunda cikti normalde bata gore 4+6 idim bulanti gercekten kotu konusamiyorum dahi hep disimi sıkıyorum kusmamak icin azimin ici tatsiz ve devamli aci gerci sigara kullananlar icin iyi birsey tiksindiriyor bir faydasi o oldu bulantinin karnim bu hafta sis degil ilk hafta senin gibi sisdi bende 40 kiloyum hic gobek yok kuzum ayniyiz sanirim gobeksiz gaz sisiriyor sutde gaz yapiyor sebze vitaminli beslen kuru yemis ye meyvede canim ins saglikla guzel atlatiriz bu sureci

Canım lh değil akıntıdan anlıyorum ben şeffaf uzayan akıntı geldi bu sabah ordan anladım zaten saçma sapan bi sinirde var üstümde. Bazı kadınlar 2 kez yumurtlayabiliyormuş bir ay içerisinde
Ama o gebelik belirtisi de ayrıca bende mesela hiç olmazdı yumurtlama da ama bunay yumurtlamdan sonra oldu öyle bir akıntı

Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi tabi ama biraz erken gibi geldi bana 9. Gün. Benim bugün 14. Gün pik olmus gibi geldi bana daha belirgin sonunda artık
Şimdi de 5 dk da böyle çıktı çatladı çatlayacak sanırım yarın silinir belki diye riske atmayalım dedik bugünü degerlendirdik. bir de spermlerin yumurtaya ulaşma süresi varmış hemen gidemiyorlarmis yarın catlarsa umarım karşılaşırlar

Eklentiler

• IMG_20201029_222004.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…