Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım pik görünüyor iki güne ovulasyon olur diyorum ki acaba bendemi 14 günde yumurtlama oldu benmi yanlış hesapladimki
Eğer o günleri de değerlendirdiysen 14. Gün de olsa sorun olmaz benim her ay bu zamanlarda oluyor dün çok silik çıkınca umutsuzluğa kapılmıştım hayıt hapı düzenimi mi bozdu diye ama bugün koyu çıkınca sevindim ama şuan kasık ağrım yok çatlama ne zaman olur acaba bugünü değerlendirmeli miyim yoksa yarın mi bence emin olmak için ovulasyon testine devam et canım yapmayınca belirsizlikten insan daha çok strese giriyor. Yine de sana kalmış canım nasıl istersen

Var canım adet olcakmışımm gibi hissediyorum. Bugün en geç yarın olurum
Ovulasyon kullanmadıysan hayıt hapıda etki etti bence. Ben anlayamıyorum mesela ne zaman çatladığını canım anca testlerle
İnşallah gelmez canım bende anlamıyorum test olmadan bu ay tahmin yürüttüm ama tutmadı sanırım

Değerlendirdim bu ay bı gün dolu bir gün boş geçti hep zaten riske atmadım hiç ben senin yerinde olsam bugün den itibaren üç dört gün dolu yaparım riske atma ben normalde ovulasyon testi kullanıyorum bı bı ay kullanmadım canım

1-2 saat geçince kurumuş hali böyle c ye göre biraz silik ama bugün değerlendirmeli miyim biz hergun dolu yapamıyoruz ama yarın boş geçecek mecbur eşim üst üste olunca stres oluyor o yüzden yüz kere soruyorum size

Eklentiler

• IMG_20201029_132902.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 31
Daha tam pik olmamış o zaman yarın dolu yap bugün boş geçsin çünkü daha catlamamis bence canım

2 gündür miğdem bulanıyo canım akşamları kustum. Bide sol kasık tarafım ağrıyor hep aynı yer. Şeffaf akıntım var çok az bide bu kadar şimdilik
Bulanti hariç bende de ayni belirtiler var yumurtlamanın 10. Günü bugün. Dün aksam test yaptım 3 saat sonra çıktı cok silik ikinci cizgi. Bide sabah yapcam yarın bakalım kasık ve bel ağrım var bugün aslında adet belirtisi icin erken ama hayırlısı

İnşallah gelmez canım bende anlamıyorum test olmadan bu ay tahmin yürüttüm ama tutmadı sanırım
Bak canım benm adetim geldi. Test doğruları gösteriyor bence. Tam çatladığı günün 14.günü oldum adet. Takvimde de aynısı gösteriyodu. Sen bence 9.günü çatlamamıstır hem çok erken 9. Kasık ağrısı valla bende hep oluyo o yüzden testsiz anlayamıyorum ne zaman yumurtladığımı . Senin ortalarda çatldıysa daha var demektir

Sanırım haklısın canım belki olgunlaşan yumurtami ağrı yaptı acaba baya ağrı vardı canım tek taraflı özellikle batma kramp gibi o nedenle yumurtladim diye düşündüm normalde 14 günü yumurtlama olucakti erken oldu sandım 14 gün olduysa çatlama o zaman 4 Kasım benim bat tarihim keşke ovulasyon testi kullansaydim çok pişman oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…