Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belki de hamişsindir kuzum erkenden test yaptığın için çıkmamış olabilir

İnşallah canım benim de bugün bat ama ilk adet günüm öğleden sonra başlamıştı o yüzden yarında adet olmazsam genellik testi yapmayı planlıyorum. Yarında doktor randevumuz vardı ne yapacağım şaşırdım. Acayip bir kasik batmalari doygunluk var. Dün baş ağrım oldu bay baya her adet öncesi olur bende ama hala gelen giden yok. Hayırlısı olur inşallah

Lh testi yaptın mı canim pik mi gösteriyor ikinci kez olması ilginç değil mi

Lh testi mi yaptn ? Hani görebilr miym canm lh testinde eger kırmızı cıktıysa hamile olabilirsn cnkü lh koyu cıkması hamileliği gösteriyor

kızlar merhaba, ben dün sabah doktora gıttım.5+2 gunluk cıktı ultrasonda.

bebekler ıkızmiş :)))) ama bır tanesı cok asagıda oldugundan bana iğne yaptılar 10 gun sonra tekrar gıdecgım. bebeklerın bır tanesını yukarı tasıcaklarını söyledı ıgne sayesınde .ama sonuc olumsuzda olabılırmıs..
dualarınızı eksık etmeyın benden...

Ne güzel bir haber gözün aydın canım ailen de ikiz varmı sürpriz mi oldu inşallah sağlıklı tutunurlar sana canım

Ne güzel bir haber gözün aydın canım ailen de ikiz varmı sürpriz mi oldu inşallah sağlıklı tutunurlar sana canım
cok saol cnm. babamın halaları ikiz. doktorda sordu ...
benım tarafta olunca genlerde olurmus öyle dedi.ınsallah cnmım benım cok saol. allah tez zamanda sızlerede bu guzel duyguyu nasıp etsın. dualarım sızınle hep.

Yaaa süpeer ailede var mı canım ikiz olanlar

Ayy ne güzel yaa bu sene nedense o kadar çok görüyorum ki ikiz bebegi olanları çok şaşırdım Allah ikisini de sana bağışlasın maşallah diyorum bol bol dua bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…