Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hergün 1-2 kilo almak bile çok kötü inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırız doğal yoldan

Insallah canım hepimizin. Bence bünyeyle de alakalı hsg sonrası çok şiddetli ağrılar yaşayan da var. Benim vücudum sağlam sanırım kolay kolay ağrı acı hissetmem. Dış gebelikte düşük yaparken yemeğe misafirim geldi onlara hizmet ettim bütün akşam. Doktor çok ağrın olacak sadece 1 tane iç dayanamazsan acile gel demişti hatta bu muymuş doktorun cok olacak dediği ağrı demiştim

Adetim bekliyorum gelsin hemen alicam canım aklımda benim bu arada âdet olmadım yarın bir gün geçmiş oluyor eğer gelmezse inşallah gelmez acaba yumurtlamayı yanlış mı hesapladım
Ovulasyon yapsaydın keşke canım ne zaman yumurtladigini anlardın bu sefer adet gününü hesaplayamiyor insan sen ağrı ve akıntıya göre hesapladin sanırım

Ovulasyon yapsaydın keşke canım ne zaman yumurtladigini anlardın bu sefer adet gününü hesaplayamiyor insan sen ağrı ve akıntıya göre hesapladin sanırım
Âdetin dokuzuncu günü sabah şiddetli sağ kasık batması yaşadım ertesi günde biraz oldu ben yumurtlamaya bağladım bu ay avulasyon testi kullanmadım.o günü yumurtlama hesaplarsam adet olmam lazımdı olmadım halada yok gelen giden sadece göğüs ağrısı var şaşırdım kaldım sen gordunmu piki acaba bendemi geç yumurtladim ki yada hiç mi yumurtlamadim e o zaman kasık batması neden oldu

Adetim bekliyorum gelsin hemen alicam canım aklımda benim bu arada âdet olmadım yarın bir gün geçmiş oluyor eğer gelmezse inşallah gelmez acaba yumurtlamayı yanlış mı hesapladım
15.güne kadar olabiliyrmus canım. Testler yanıltmıs olabilirmi çatladığı günden sayacaksın. Ben de bugün olmam gerekiyor bakalım olcakmıyım. Ama kullandğm grip ilaçları antibiyotikler geciktirebiliomuş. Sende kullandnmı grip ilacı felan

Hayıt hapı dışında bişey kullanmadım hiç canım avulasyon testi kullanmadım bu ay

Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi tabi ama biraz erken gibi geldi bana 9. Gün. Benim bugün 14. Gün pik olmus gibi geldi bana daha belirgin sonunda artık

Eklentiler

• IMG_20201029_121539.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 18
Kasık ağrısı yumurtlama belirtisi tabi ama biraz erken gibi geldi bana 9. Gün. Benim bugün 14. Gün pik olmus gibi geldi bana daha belirgin sonunda artık
Evet canım pik görünüyor iki güne ovulasyon olur diyorum ki acaba bendemi 14 günde yumurtlama oldu benmi yanlış hesapladimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…