Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar erken yumurtlama bence de iyi değil, ama rahim kalınlaşması vs değil yumurta erken çatlarsa fazla büyümeden çatlıyor. Fazla büyümeyince kalitesiz oluyor gebelik gerçekleşmiyor. Bence 12. 14.gün veya 16.gün iyi

Amin canım.amin

Rüyamda test yapıyormuşum (erken test) çift çizgi çıkıyormuş, sevinçten ağlıyorum seslice. Wc ye gidiyorum kanamam baslıyor korkuyorum cok uzuluyorum... " Bu rüyanın ustune sabahım 5 inde kalkıp test yaptım kızlar , yani adetime 4 gün kala sonuc yine koca bir negatif çook kızgınım ve üzgünüm. Farklı haller içindeyim. Sizinle paylasmak istedim

Hepimiz aynı rüyaları görüyoruz inan bana, ben de özellikle bu ay bikac kere gördüm bu tarz rüyalar. Bu ay ovulasyon testlerim anormaldi, tam pik göremedim, biraz koyulasti geri silikleşti iki kere, benim de umudum yok hiç, napalim üzülcez aglicaz ama sonraki ay yine umutla çalışmalara devam edicez, baska elden ne gelir ki

Çok haklısın canım benim, resmen kısır döngü içindeyiz. Sinirlenip bidaha uğraşmıcam demek istiyor insan ama regl bitince yine aynı umut yeşeriyor dediğin gibi. Yapacak birşey yok çaresizlik çok kötü

Öyle deme aslında çaresiz değiliz, daha denemedigimiz bir cok yol var, seni bilmem ama ben daha doktora bile gitmedim, mutlaka senin de birçok seçeneğin vardır üzülme stres yapma, arkamızdan kosturan yok ya illaki bizm de kucağımız dolacak, ne mucizeler okuyoruz forumda hergun, ne sorunlarla hamile kalıyor insanlar

Öncelikle çok teşekkür ederim yorumun için Akşama doğru geçti tamamen sonradan aklıma geldi enfeksiyon ilacı kullanıyodum yan etkilerinde kulak içi basınç yazıyordu hemen bıraktım ilacı. Ama tekrarlarsa dr gidicem hemen

Canım bende dün yaptım test benimde dört gün kalmıştı aynen negatif çıktı.seni çok iyi anlıyorum çok emek veriyoruz ama erken daha iki gün sonra tekrar yap yoksada kendini bukadar üzme lütfen illaki bizimde olucak demekki zamanı var.bole düşün sanırım benimde yok bu ay bende çok umitliydim testim negatif belkide erken yaptım bende bilemiyorum rüyalara gelince sürekli bebek görüyorum rüyamda biz çok kafaya taktimiz için bilinç altına yerleşiyor demekki.sikma canını hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Canım üzülme günün geçsin bi hala umut var

Canım üzülme günün geçsin bi hala umut var
Çok sağolun kızlar siz de olmasanız çok haklısınız insanların bir sürü çaresiz dertleri var
Rabbim şifasız hastalık vermesin. Moralimizi bozmamak lazım doğru söylüyorsunuz.
Caglunal canım bugunde mi yaptın test olsun bozma moralini birdaha ki ay inşallah pozitifleri görürüz , sana diyorum ama ben bozuyorum valla karmasık hislerdeyiz

Yok canım dün yaptım çıkmadı gölge bile yoktu netten test sipariş verdim surelab iyi diye yarın gelir inşallah yarın tekrar denicem.varsa vardır yavrum yoksada hayırlısı böyleymiş dicem napayım uzulsekte sonuç aynı uzulmesekte aynı

Haklısın valla öyle canım hergun test yapsak noluyosa . Adet günlerini bekleyenlere hayret ediyorum zaten onlar kendilerini yıpratmıyo bizm gibi

slm kızlar diş eti kanaması belirtimidir diş fırçalarken bugün yaşadım ilk defa normalde hiç olmaz benim

moral bozmak yok arkadaşım evet çok haklısın hepimiz böyle diyoruz birbirimize ama içimizde ne üzüntüler oluyor allah bize de nasip edecek inşallah o güzel duyguyu en kısa zamanda hepimiz yaşayacağız lütfen üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…