Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiracım benim daha 9.günüm yumurtlamanın üstünden geçen. LH testimi attım yukarda. Baksana ne kadar silik çıkmış canım hiç ümit yok dimi
Canim benim de cok silikdi hatta regli nin ertesi gunu yaptigim tesden bile silikdi ayni senin ki gibi ama hamileydim hatta bat gunu yaptigim test bile tam pik olmamisdi gebelik testi koyu oldugu halde bence takilma lh testi herkesde ayni olmuyor daha 9 gun cikmaz zaten sali gunu gebelik test yap balim

N11 den 25 tane aliyordum 1 tl geliyordu fiyati tavsiye ederim

Az önce sipariş verdim canım inşallah pazartesi günü gelmiş olurlar
Cok bekletmiyorlar en fazla 3 gun icinde elinde oluyor birde sabah idrari yapilacak test deniyor ya ona inanmiyorum ben bu hamileligimde denedim ayni sonuc verdi hatta bir saat bile zor tutmusdum idrari varsa her sekilde cikiyor ins guzel haber verirsin ilk testde diyer testleride kullanma geregi duymazsin canim

Burda ki herkese umut aşıladığın için teşekkürler hira sana minnettarız

İnşallah canım hamilelerin duası kabul olur derler pazartesi günü güzel haberler veririm sana ben gibi diğer arkadaşlarında tez vakitte yüzü güler inşallah canım

İnşallah canım hamilelerin duası kabul olur derler pazartesi günü güzel haberler veririm sana ben gibi diğer arkadaşlarında tez vakitte yüzü güler inşallah canım
Amin insAllah canim rabbim bos cevirmesin duvalarimizi saglikli hayirli evlatlar nasip etsin cumlemize

Burda ki herkese umut aşıladığın için teşekkürler hira sana minnettarız
Ay kuzum benim rabbim hepinizden razi olsun benide aylardir dinlediniz yorum yaptiniz duvalar ettiniz uzuldugum zaman motive ettiniz insAllah umutlarimiz daim olur guzel haberlerimiz olur bundan sonra ins

Aynen canım çok tşk ederiz
Ben tesekkur ederim hepinize iyiki varsiniz beni cekiyor sorularimi cevapliyor sabirla zor anlarimda yanimda olup desdek oluyorsunuz insan en yakina anlatamadigi ozellerini paylasiyor burada tanimadan sirdas oluyoruz rabbim kardesce sevgi dolu yasamayi nasip etsin cumlemize

Kızlar ya bu sabah bi kalktım sol kulağım tıkanmış yarı yarıya duymuyo. Böyle basınç var gibiydi kulaklarımda. Eşimi bile konuşturmadım ses duyunca çok kötü oluyodum. Sonra bide şiddetli başım ağrıyodu. Çok korktum noluyo diye. Şimdi geçti ama sol kulağım sürekli tinn diye ses var. Baş ağrımda geçmedi. Normalde başım hiç ağrımaz nerdeyse. Çok korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…