Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Labarutuar farki olmasin diye ayni yerde beta bakilmasi gerekiyor bal sansin varsa oyle yap ama ben saat farkina bakmadim bugun ayni saat oldu ama diyerleri 1 saat oynadi anadoludaysan var iyi bir dr ama ben avrupa yakasinda oldugum icin tekrar bi dr bulmam lazim bizim dr tasindi o tarafa

ınsallah ya. normalı olsun da saglıklı olsun tek istedıgım o
ins canim saglikli olacaklar allah buyuktur sadece takilmayalim stres bizide gelisecek bebegide etkiliyor dogum korkusu sarsin bundan sonra bizileri ve anne adaylarini bunlari asalim ins

anladım cnm saol yardımın ıcın. bakalım bır kaç tane yer var. fiyat bılgısı falan alım bakım . ne olucak.

Ayy canım sormaa benim telde internet bitti bu gece yenilenicek. İşte de her zaman giremiyorum işlerim oluyo ama nasıl sevindimm görünce anlatamamm canım ya
bende bu kız nerde dedim... :) gzölerım hep senı aradı..allah sanada nasıp etsın cnm benım .dualrım sızlerle.
bu arada bız kımseyede demedık. bırtek sızler bılıyorsunuz heheh.

ay dogum mu? ben oraya daha hıc gelemedım. kocaman 8 ay var..korkmuyorum öle seylerden gerci. insaah saglıkla ılerler :)
allah izin ederse 6 ve 7 ay sonra sorarim sana ben. Korku ufakdan yokluyormu diye normal dogum olunca benim bacaklar titriyordu son ay

bende bu kız nerde dedim... :) gzölerım hep senı aradı..allah sanada nasıp etsın cnm benım .dualrım sızlerle.
bu arada bız kımseyede demedık. bırtek sızler bılıyorsunuz heheh.
Hehehe ya cansın senMaşallah diyelim canımm sana ve bebişe Aminn bakalım inşallah bu aydan ümitliyim gerçi daha anca bugün başlıcaz çalışmalara ama olsun hissediyoruum

Bu ay öle denedim Bikac kere bende duymuştum o pozisyonu inşallah işe yaramıştır yumurtlamamin yedinci günü bugün test negatif zaten erken biliyorum canım hatirliyomusun göğüs ağrın ne zaman başladı yumurtlamadan hemen sonramı yoksa adete yakinmi

Kızlar ya eşim test vericekti ya sabahtan alıyolarmış veremedi bugün tabi. Benim yum da pazartesi demiş arkadaşı 3 gün öncesine kadar ilişki olmasın. E yum günü gidecek teste bu ay olmıcak sanırım pöff sıkıntılar geliyaah

Hehehe ya cansın senMaşallah diyelim canımm sana ve bebişe Aminn bakalım inşallah bu aydan ümitliyim gerçi daha anca bugün başlıcaz çalışmalara ama olsun hissediyoruum
Prenses cim bende hayıt hapı bayağı iltihap söktürdü yani aşırı bı akıntım var sende nasıl varmı bı değişiklik.normalde bu kadar akıntım olmaz ama bu ay aşırı yoğun var sarı renkte

Anneye söyle bence canım. Allah korusun megatif düşünme ama lütfen sağlıklı ve hayırlı bir çocuk bu öyle düşün. İyi düşün iyi olsun
su ıkıncı kan testını beklıyorum. o zman söylerım.ben bıle hala ınanamadım kusum..yok cok pozitifim sadece etrafımdakıler üzülmesın dıye kımseye bısey demiyorum..

ben herseyı yazdım cnm soranlara derım dıe .sankı bılıodum böle olucagını,, gecen hafta cuma günü gögüslerde sşişlik basladı adetten dedim. 16-17-18 ekımde daha bır belırgınlestı gögüslerım şiş sadece ama kasık agrısı ıle cumartesı gunu uyandım reglı olucam sandım pazar gunu reglı olucam sandım dedım pazrtesıye kaldı.olmayınca test yaptım gece 22.00 de ıste.ama aynı reglı olucak gögüs şişii.
suanda da rengınde falan degısme olmadı daha. gögüste
benım yumurtlamının 9. günü negatıf cıktı test catladı saydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…