Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım vakti var herşeyin haklısın göğüs hassasiyet varmı belirtin fln
pazrtesı günü gögülerim acıyordu,dedim test yapım ben,ondan sonra yaptım.
hanı dıyordum ya reglı olucak gıbı karnım agrıyor, suandada cok agrıyor. sankı cok yemişim ,hanı ewı sılersın süpürürsün ya .öle bır agrı var,bende

Anladım canım çok yorma kendini dikkat et bebek yerleşme ye çalıştığı için o ağrılar.bende bı kaç aydır göğüs ağrısı olmuyor hiç olsa belirti saycam ama yok. malesef senin bata kaç gün kala göğüs ağrısı başladı

5-6 gün yanma geldi. pazartesı aksamıda koltukta yatıyoruz esımle süreklı sarılırken ay kolu gelıcek acıcak hıssı olustu. dedim ben test yapamalıyım. değişik bir histi.ve ben bir gün önce falan bahceyı falan topldım temizledım.pazaretsı günü işten geldım yemek falan yaptım 3 saat mutfaktaydım.bılsem hıc bırsey yapmazdım..bu ay hiç umursamadım hepte dıyordum kafama takmıcam falan diye.ama bak herkeste olucak dıye bırsey yok. benım ılkınde de böle olmustu.

Acaba diyorum cokmu kafaya takıyoruz da olmuyor eğer bu ay adet görürsem bende bidahaki ay bı mesgale bulcam düşünmemeye caliscsm bakalım bide öle denicem canım

Benim göğüs ağrısı 1 hafta önceden başladı da noldu adet olduktan sonra 2. Gün anca geçti ben artık onu da belirtiden sayamicam bu ay çok agrimisti gerçekten umutlaniyor insan

Acaba diyorum cokmu kafaya takıyoruz da olmuyor eğer bu ay adet görürsem bende bidahaki ay bı mesgale bulcam düşünmemeye caliscsm bakalım bide öle denicem canım
aynen kasma kendını akısına bırak. sadece yumurtlanı takıp et.bence o kadar.eve test almayın bak benım vardı evde 6 gün önce yaptım sılık bıle cıkmadı. çarsamba gecesı yaptım insan ıster ıstemez üzülüyor ama dedım ıcımde o hıssettım morlımı bozmadım.hep dıyorum ya adetten sonra hcg salgı olur falan dıe

Benim göğüs ağrısı 1 hafta önceden başladı da noldu adet olduktan sonra 2. Gün anca geçti ben artık onu da belirtiden sayamicam bu ay çok agrimisti gerçekten umutlaniyor insan
Herkes göğüs ağrısı en büyük belirti diyor bende bijac aydır hiç yok bende bu konuya takıldım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…