Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen kasma kendını akısına bırak. sadece yumurtlanı takıp et.bence o kadar.eve test almayın bak benım vardı evde 6 gün önce yaptım sılık bıle cıkmadı. çarsamba gecesı yaptım insan ıster ıstemez üzülüyor ama dedım ıcımde o hıssettım morlımı bozmadım.hep dıyorum ya adetten sonra hcg salgı olur falan dıe
Mayıs'ta bı kaybim var mayıstan beridir deniyoruz.insan üzülüyor ister istemez stres etkiliyor sanırım

Mayıs'ta bı kaybim var mayıstan beridir deniyoruz.insan üzülüyor ister istemez stres etkiliyor sanırım
ya cnm cok üzüldüm ya .başınsagolsun.
aynen cnm stres herseyin bası. ben sanırım çok takmıyorum arada alısverıse gıdınce bebek tshırleri bile aldım. battaniye falan. illa olucak diyorum.
bak bıde yüz üstü yat 10-15 dk sonra öle duymustum ben

aynen:) ya sen doktora kese görmeye gittin mi? dün doktor dedi. beta verın 2 gün sonra aynı saat aynı yerde gene verın 2 cıft olması lazım saglıklı gebelık ıse dedi.
Gitmedim canim dr bugun yine kan verdim 2346.88 cikdi betam sali gunu gidecegim ins dr bulmam lazim once

masallah baya yüksek cıkmıs 2 gün arayla mı kan verdin.

ya böle cokyuksek cıkınca cogul dıolar duydun mu hiç.
benımde bulmam lazım
2 defa ikigun ara ile batdan 1 gun once 134.59 batdan 1 gun sonra 366.6 cikdi bugunguku diyer testle arasinda 4 gun var oda 2346.88 cikti iste bende ikizmi acaba dedim ins saglikli olsunda

X