Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlarr.....
ayy valla hızınıza yetişemedim kaç sayfa yazmışsınız en sona geçtim okuyamadım
şimdiii ben dün cildiye doktoruna gittim bütün testlerim normal çıktı ama bu hastalık geçmeden bebek yapma ilaç kullanman gerekirse kullanamıcan dedi.ama bu hastalık ne zaman geçecek kesin geçecek mi belli değil malesef
ikinci olarak pzt kan vermiştim hormon testlerimi bütün hepsiii normal çıkmış çok sevindim ya. şimdi bir şey kullansam mı ne yapsam yoksa yine ara mı versem çok kararsızım ya

Aa evet canım bende de var ama acaba idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum diye mi haptan mı bilemedim

Çok tşk ederim canım detaylı anlattigin için saol bizim için önemli bilgiler bunlar allah evladını sağlıklı eli ayağı düzgün bı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım ayy bilemiyorum. Ya hamileyken artarsa veya tamamen düzelirse? Bilemiyoruz ki. Çocuğuda çok istiyosun.. Tamamen kendin karar vermelisin biz seni etkilemeyelim.

Bilemedim bende sanki enfeksiyon varda ondan iltihap akıyor diye düşündüm sonra sana sormak istedim.belkude ilaç temizliyor olabilir
Evet kesinlikle bir temizlik söz konusu ona eminim canım bide ilaç kullanıyorum ya enfeksiyonla ilgili ikiside iltihap akıtıyor sanırım ay çok mutluyum ama bu ay pek verimli olmıcak bizim Çünkü eşim cumadan itibaren cinsel perhize giricek p.tesi gidip test vericek ve benim yum günüm p.tesii. Bu ay olmaz heralde

Canım ayy bilemiyorum. Ya hamileyken artarsa veya tamamen düzelirse? Bilemiyoruz ki. Çocuğuda çok istiyosun.. Tamamen kendin karar vermelisin biz seni etkilemeyelim.
ya sorma canım kafam çok karışık.ne hikmetse bana hamile kalırsam düzelecek gibi geliyor yani içimden öyle geliyor ama bilemem.eşim ne acelen var iyileş önce diyor ama iyileşcek miyim meçhul 1 yıl olcak neredeyse bu hastalık çıkalı.
diğer taraftan yaş oldu 34 şimdi bile uğraştım hamilelik için ilerde ne olcak kimbilir.bakalım ya bu ay olursa olur olmazsa yapcak bişey yok diyebilirim

Hiç öle düşünme iyi spermler uzun yaşıyorlar.bu hap baya temizliyor buna eminim inşallah canım bu ay güzel haberler veririz birbirimize

Evet sabahları yapılıyor canım. 9 ile 10 arası dendi bize. Cumartesi sabahıda biz vericez Allah nasip ederse. Tam gidicez birşey çıkıyor bir türlü veremiyoruz testi bu cumartesi vericez inşallah bakalım ne çıkacak sonucu

Ben olsam hiç ara vermezdim canım ama tabiki sen bilirsin karar senin.icinden geldiğin gibi davran inşallah güzel haberler verirsin bize testlerin temiz çıkmış ne güzel

Ne hastalığın var önceden yazdiysan görmedim ben merak ettim

Ben olsam hiç ara vermezdim canım ama tabiki sen bilirsin karar senin.icinden geldiğin gibi davran inşallah güzel haberler verirsin bize testlerin temiz çıkmış ne güzel
valla benim de içimden öyle geliyo ya dur bakalım yumurtlama gününe kadar gidişata göre bakcam kötüleşcek miyim iyiye mi gitcem
Ne hastalığın var önceden yazdiysan görmedim ben merak ettim
canım ürtiker hastalığı geçiriyorum diğer adıyla kurdeşen vücudum kırmızı kırmızı kabarıp kaşınıyo şişiyo falan

Canım bence devam et çalışmalara boşver ya. İçinden geçen hislere güvenmelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…