Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sıra keseyi görmekte muayene ne zaman olcaksın canım bize de dua et
Ederim tabi csnımHaftaya ptesi veya salı giderim canım. Ama öncelikle 2 gün sonra tekrar beta ya baktırıcam önceki gebeliğimden kalmış olamaz dimi bu değer bide idrar testinde hergün koyulaşmayı gördüm kafam çok karışık

Önceki gebeliğinden kalmış olamaz canım kalsa bu kadar yüksek bir değer olmaz. Aradan baya zaman geçmişse özellkle

Bence de önceki gebelikten değer bu kadar yüksek olmaz bal gibi hamişsin

Günaydınnnnn
Ben hala regl olmadım dün dayanamayıp kan testi verdim. Beta HCG değerim 0,5 çıktı. henüz doktorla konuşmadım ama bu değerin bi anlamı var mı? negatif olduğunu biliyorum ama benim hep 0 çıkardı, hala regl'de olmayınca aynısını yaşayan var mıdır merak ettim.

Adetten ne kadar geçti belkide geç döllenme olmuş olabilirmi

Çok düşük bir değer canım ama istersen 2 gün sonra tekrarla testi..

M Mdmd

yaa cok sevindim canimmm, hayirli olsun, en az ssenin kadar heyecanliyim nedense su an

Pinky93
canim belki döllenme agrisidir. benimde gecen ay ilk defa yumurtlama günümden sonra adet olacakmisim gibi agrilarim vardi. kasik ve bel agrisi. bir gün sürdü. Döllenmedir diye umutlanmistim ama olmadi bir sey sen de belki olmustur :))

Adetin kac gün gecikti canim?

Bakalım Canım ya inşallah öyledir zaten 2 hafta ya kadar öğreneceğiz öyle yada böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…