Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üzme canım kendini şimdiden hem herşeyin bir çaresi var çok şükür tedavi olursun öyle bir şey varsada

çin takvimine baktım canım bu ay kız diyo benim yaşım için ama çokta güvenmiyorum

bence daha erken belirtiler için hem belirti arama bi sürü belirti bulursun :KK70:
Canım bi uygulamayı indir istersen bi bak belki hoşuna gider :KK51: Ya çin takvimine ben güveniyorum aslında çünkü kendimde dahil olmak üzere çevremdekilere de baktım geriye dönüp tutuyo yani cinsiyet bilemiyorummm. Tabiki sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin Allah ama inşallah gönlündeki hayırlı olur :super: Ya ahaha hoşuma gidiyo sadece belirti olması ama takmıyorum kafama merak etme :KK70:

Canım bi uygulamayı indir istersen bi bak belki hoşuna gider :KK51: Ya çin takvimine ben güveniyorum aslında çünkü kendimde dahil olmak üzere çevremdekilere de baktım geriye dönüp tutuyo yani cinsiyet bilemiyorummm. Tabiki sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin Allah ama inşallah gönlündeki hayırlı olur :super: Ya ahaha hoşuma gidiyo sadece belirti olması ama takmıyorum kafama merak etme :KK70:
bakayım canım o uygulamaya adı neydi tam olarak

Kızlar şu n fena halde kasıklarım ağrıyor regl olacakmışım gibi nedir bu?

X