Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hafif görüyorum sanki ama net değil canım yarın erken gebelik testi alıp deneyebilirsin Caglunal
Hayırlı olsun tekrar canım ben olsam hemen gidip kan verirdim. Dış gebelik öyküm oldugu için.

Bende de erken başladı ağrılar ama çok değil ayakta fazla durunca oluyor adet olacağım zaman olmazdı sanki bilemiyorum. Adetim 15 i gibi tarih geçince yapicam en son dün yaptım cikmadi
Bende böle ağrılar olunca. hiç umudum yok. kendımı yürüyüşe verdim 10 gündür. belkıde yorgunluk oluyordur...
bende öle test yapım şunu yapım hissi hiç yok.bu ay çok relaxtım walla hersey kısmet modundaydım bakalım.

Hafif görüyorum sanki ama net değil canım yarın erken gebelik testi alıp deneyebilirsin Caglunal
Hayırlı olsun tekrar canım ben olsam hemen gidip kan verirdim. Dış gebelik öyküm oldugu için.
Başka markayla denicem canım vardr ya inşallah bende gölge şeklnde görüyorum beklemeden çıktı nasip artik bakalım ne olacak

Şimdi başka marka yaptım çıkmadı canım test bozuk tü sanırım ama gerçekten miratec marka yi şikayet etmek lazım
Canım miratch test aslında çok iyi ben tecrübe ettim çok erken beta yı çıkarıyor art med de öyle ama alnı test kötü ilk idrarla yapmadığını içinde çıkmamış olabilir testin duyarlılıgıda farklıdır inş vardır ya

Canım miratec de bildiğin ikinci çizgi görünüyor diğer test bembeyaz yine ihtimal varmıdır sence miratec testin hassasiyeti diğerlerine göre daha hassas olma ihtimali var mı gerçekten

Bende dışarı attım kendimi evde durdukça aklıma geliyor sürekli ağrılarım da azaldı sanki ağrı olunca bı umut var gibi geliyordu akıntım bile yok bakalım hayırlısı stres yaptıkça olmuyor zaten relax olmayı da ben beceremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…