Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben bır kere aşılama yaptırdımdı. reglıye 5 gün kala telde konsutuk.karnında şişlik var mı ağrın varsa gene reglıye vucudun hazırlanıyor demişti. o yüzden ağrı olunca. ıcımden dıyorum gene olumsuz.
ama buayda olmasın. kımsetse doktora gıdıcem

cnm bence kan testi ver için rahatlasın.

ayy ben gördüm gölge gibi bişey canım hadi hayırlısı olsun inşallah vardır hamilelik
Başka marka test yaptım çıkmadı canım ya moralim bozuldu sorma çıkan testte miratec ti bak burda sanki daha belirgin ama diğer testte yok şaşırdım kaldım

Eklentiler

• IMG_20201013_151844.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20201013_151841.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 32
Başka marka test yaptım çıkmadı canım ya moralim bozuldu sorma çıkan testte miratec ti bak burda sanki daha belirgin ama diğer testte yok şaşırdım kaldım
Evet canım belli yani ya belkide şimdikinde çıkmamıştır sonuçta sabah ki idrar değil yani olabilir.. Benimde şüphelenmemin sebebi mesela göğüslerim ağrıyor normalde geçmesi lazımda ağrının ve 3 gündür 37 çıkıyo ateşim. Sadece 2 gün adet oldum 3. gün çok az oldu yani bakalım. Yinede umudum yokta işte hala şüpheleniyorum

Şimdi başka marka yaptım çıkmadı canım test bozuk tü sanırım ama gerçekten miratec marka yi şikayet etmek lazım
hadi yaa üzüldüm canım hayırlısı ama kırmızılar gelmeden umut kesilmez
bide karbonatla test yapsana ben hamile olmadığımı öyle anlamıştım.tabi millet hamile olduğunu öğrenir ben olmadığımı

Ayy Allah canını almasın emi ben inanmıyorum hiç onlaraki çoğu insanı yaniltmis çünkü bikac gün sonra tekrarlicam testi bakalım canım hayırlısı olsun bizler için

Ayy Allah canını almasın emi ben inanmıyorum hiç onlaraki çoğu insanı yaniltmis çünkü bikac gün sonra tekrarlicam testi bakalım canım hayırlısı olsun bizler için
evet klorak testi yanıltıyor onu anladım ama karbonatla yaptığım hiç kabarmadı köpürmedi

bu ay bende öyle yapmayı düşünüyorum uğraşamıcam ovulasyon testiyle falan :)

canım bu ilacı sen mi başlamaya karar verdin dr mu önerdi neye faydası varmış
Yok canım doktor onermedi buradaki formları gezerken denk geldim sonra kısa bi araştırma yaptım birçok kişi bu hapla ilk ayda hamile kalmış bitkisel bı ürün adet düzenliyor hormonları dengede tutuyormuş sende bı araştır istersen agnucaston adı bugün dördüncü günüm içiyorum.ben gebelik testini üç gün saçma sapan bı âdet gördüğüm için bı ihtimal diye yaptım oda bu şekil de çıktı

Ne kadardır deniyorsunuz bir de aşılama yapıldı demişsin bir sıkıntı varda mi olmuyor canim

Bende adetten dolayı şüphelendim.sende yap testi şüpheli çünkü.gogus ağrın devam ediyorsa var bı tuaflik

Ne kadardır deniyorsunuz bir de aşılama yapıldı demişsin bir sıkıntı varda mi olmuyor canim
ay cnm aşılama yazmısım orda. çatlatma ıgnesı oldum . hehehe kafamada o vardı onu yaptırsak dıyordum.
Canım benım temmuzda bır kaybım oldu. bebegın kalbı durdu alındı. kötü bır durumumuz oldu.
biz 3 yıllık evlıyız 2. doldurunca korunmayı bıraktık. ben 3 ay sonra cocugumuz olmuyor sandım. sperm testı. hsg fılm herseyı yaptırdım . onlarda sorun olmayınca.eee neden olmuyor dedım 1 yıl kendı halınde olması lazım dedi.
biz cocuk ıstıyoruz ya kafamıza koyduk. o zaman çatlatma iğnesi yaptırdık 2 ay üst üste olmadı. bekleyelım dedik. sonra corona cıktı ben korkuyordum hamıle kalırım diye :))) sankı cocuk hemen olucak yaa bendekı düsünce :) heheh
2 ay da öle korunduk.sonrakı ay denedık bebıs oldu ama kalbı durdu. temmuzdan sonra tekrar denıyoruz.işte.
ama bu ay olmazsa reglının 3. günü doktora gıdıcem..

nasıl yapıyorsun onu ? karbonat kaç kaşık konuluyor ve sabah mı olması gereklı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…