Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK22: Ya ilk çocuğa da böyle süpriz kalmıştım. Bu 2. Yapmakla ilgili çok düşüncelerim oldu hatta keşke bu da süpriz olsa yoksa cesaret edip yapamayacağım herhalde dediğimde oldu ama sanırım çok kafaya takmaktan oldu yaa öyle olmuştur herhalde değil mi :110:bende bilmiyorum ki:KK35:
Canım mevsimselde olabilir en iyisi test yapıp öğrenmek her hangi bir belirtin var mı peki?

Canım mevsimselde olabilir en iyisi test yapıp öğrenmek her hangi bir belirtin var mı peki?
Cuma günü adet olacağımın belirtilerini yaşadım bel ağrısı ve ağırlık vardı karın çevremdede. pazar günü olmam gerekiyordu pazar pazartesi belirti yok bugünde yine hafif bel ağrım ve çok az kasık ağrım var. Bugün de olmazsam yarın sabah test yaparım. Psikolojik olduğunu düşünüyorum ama 2 çocuğada süpriz kalınca bu da mı diye yine düşünüyorum tabi. Normalde regl hiç şaşmaz bende 26 günde 1. Şimdi yumurtlama tarihimde şaştı :KK43: bu ayki yumurtlamada hamile kalmayı düşünüyordum.

Cuma günü adet olacağımın belirtilerini yaşadım bel ağrısı ve ağırlık vardı karın çevremdede. pazar günü olmam gerekiyordu pazar pazartesi belirti yok bugünde yine hafif bel ağrım ve çok az kasık ağrım var. Bugün de olmazsam yarın sabah test yaparım. Psikolojik olduğunu düşünüyorum ama 2 çocuğada süpriz kalınca bu da mı diye yine düşünüyorum tabi. Normalde regl hiç şaşmaz bende 26 günde 1. Şimdi yumurtlama tarihimde şaştı :KK43: bu ayki yumurtlamada hamile kalmayı düşünüyordum.
Anladım canım ne güzel işte Allah seni hiç bekletmeden veriyo bebekleri. İnşallah hamişsindir diğer türlü stresli oluyor zaten.:işsiz:

Anladım canım ne güzel işte Allah seni hiç bekletmeden veriyo bebekleri. İnşallah hamişsindir diğer türlü stresli oluyor zaten.:işsiz:
Planlı gebelik her zaman daha güzel olduğuna eminim canım. Psikolojik hazır olmak çok önemli 2. Malesef kötü bi dönemdi aldırmak zorunda kaldım. 1çocuğum var şimdi

Kızlar benim üç gün süren normalinden farklı kanamam oldu bu ay hatırlarsanız hatta üstüne görme olabilir diye cumartesi günü test yapmıştım çıkmamıştı şimdi yine aynı marka test yaptım deneyim dedim bı yorumlar mısınız gölge gibi bişey görüyorum ben üstelik hiç beklemeden çıktı sizce başka marka denemelimiyim

Kızlar benim üç gün süren normalinden farklı kanamam oldu bu ay hatırlarsanız hatta üstüne görme olabilir diye cumartesi günü test yapmıştım çıkmamıştı şimdi yine aynı marka test yaptım deneyim dedim bı yorumlar mısınız gölge gibi bişey görüyorum ben üstelik hiç beklemeden çıktı sizce başka marka denemelimiyim

Eklentiler

• IMG_20201013_134322.jpg
    IMG_20201013_134322.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 46
Canım hayırlı olsun hamilelik gözüküyor kendini strese sokma adeti 2 gün geçince kan ver ama içimrahaat etmez dersen gün aşırı idrar testi yap koyulaşmayı takip et ben öyle yapmıştım. Gözün aydın 😍
Çok sağol canım benim evt test kiti ile takip edeceğim kanı bat geçince yaparım ağrılar normalmi acaba belimin ortası agrıyor birde kasıklar değil de göbeğin en alt bölgesin ağrı sızı benzeri regli başlayacak gibi oluyor

X