Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bak N11 de surelab 10 lu test satılıyor. Ben çok memnunum surelabtan hem nette uygun hem çok iyi asla şaşoırtmıyor gölge bile çıkmıyor yok ise
Ben hiç netten gebelik testi almadım ama alicam canım dursun evde zaten lazım oluyor sürekli bana en yakın eczane de miratec marka var diğer eczaneler bana uzak kalıyor biraz miratecde gölge çizgi çıktı diğer testte yok bikacgun sonra tekrarlicam testi bakalım mrk ettim

Ben hep internetten alıyorum tanesi 1 tl ye geliyor mesela 25 tane alınca. Ama bu ay almıcam çok test yapıyorum saçma sapan

Caglunal canım aynı senin test gibi çıktı gözükmüyor çok ama ben inanmıyorum zaten hamile olduğuma inşallah sende vardır bebiş☺
Bende sanmıyorum hiç akşam başka test aldım yine çıkmadı malesef nasip canım inşallah bu ay uğurlu gelir bizeçok merak ediyorum hangi ay uğurlu gelcek acaba bana

Canım benimde bu ay 1 hafta gecikti ama adet oldum böyle düzensizeliklerim hiç yoktu. Rahim kendini hazırlıyormuş. 3. Ayımız bitti. Allah nasip etsin inşallah hepimize en kısa zamanda
Reglim düzenli de oldu, düzensizleşmeye başladığı da oldu, Caglunal ın geçen ay yaşadığı gibi sadece kahverengiyle başlayıp biten kanamam da oldu, reglimin geciktiği de oldu, erken geldiği de oldu.... Ama sağ olsun o rahim hiiiiç gebeliğe hazırlamadı kendini

Dengeler değişiyor insan bebek isteyince sanırım

Burda okumuştum canım bende çok hamile kalan var hapın adı agnucaston bende alıcam maaş günün yarından sonra başlarım bende
benim adetlerim düzenli ama yaştan dolayı ve biraz kilo aldım göbeklendim ondan dolayı hormonlardan şüpheleniyorum acaba bende mi başlasam bir de reglime 4-5 gün kaldı ne zaman başlanıyo günde kaç tane içiliyo??
nasıl yapıyorsun onu ? karbonat kaç kaşık konuluyor ve sabah mı olması gereklı?
canım ben 1 çay kaşığı falan koyup yaptım idrar yaptığım kabın içine. Sabah olması gerekmiyor ama sabah ilk idrarla hormonlar daha yoğun oluyor diyorlar. Gerçi ben saat başı denedim 2ay önce bişey değişmedi

Canım bir bayan yedi yıl çocuğu olmamış bu hapla umutsuz bı şekilde başlamış bunuda deneyim ne kaybetcem ki demiş ve o ay kalmış bende burda okudum ve öle kullanmaya karar verdim dene sende ne kaybetceksinki hem kiloyla gobekle alakası yokki Rabbim ne derse o olur belki sana bu hap vesile olucak

Canım ben adet bitimi başlamış olucam geç kalmış olmam dimi zaten hayıt otu içiyorum

Ne zaman basladın reglden sonra mı

Çoğu hamile olanda da ağrı oluyor diyee okudum ama kişiden kişiye bile belirtiler değişiyor demekki göğüsler çok hassas ama görüntüde bı değişiklik yok son 2 bakalım. Belirti için de çok erken 4 haftadan sonra belirtiler ortaya çıkıyor zaten benim olsa bile şuan 3 hafta 3 gün oluyor erken yani

Çok geçmiş olsun canim çok üzücü oluyor anliyorum. Ama sende benim gibi sabırsızmissin Corona çıktığı zaman Mart'ta biz de korkudan 2 ay ara verdik yalnız değilsin o konuda sonra Mayıs'ta tekrar başladık bu sefer kimyasal oldu adetim ilk kez gecikti idrar testinde pozitif çıktı ve 34. Gün tutunamayip düştü kanlı parça geldi kurtajlik bir durum olmadı neyseki daha gelismemisti zaten 10 gün adet oldum çok üzülmüştüm. Şimdi de hep o korku ve stres var. Benim stresten olmuyor diye düşünmeye başladım artık

Canım miratec de bildiğin ikinci çizgi görünüyor diğer test bembeyaz yine ihtimal varmıdır sence miratec testin hassasiyeti diğerlerine göre daha hassas olma ihtimali var mı gerçekten
Evet canım diğerlerine göre daha hassas bir test beta 10 olmadan gösteriyor çoğu 20 olmadan göstermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…