Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben hayıt otu içtiğim ay ara kanama yaşamıştım bilgin olsun ama belki sana vesile olur bilemeyiz dene bı istersen
Ben içtim geçen ay. FSH yüksek çıkıncı. Şidi tekrar test yaptım düşmüş içmiycem bu ay arı sütü bal polene başladım. buna 3 ay devam edeceğim. Ayrıca multivitaimn kulalnıyorum folik asit içerikli. İnşalllah derman olur

Hem pik hem adet olması imkansız baska bise vardır muhakkak doktora görün can

İnşallah canım vitamin lerin çok faydasını gören olmuş bendemi denesem acaba bu ay

Az önce lekelenme başladı kahve rengi akıntı şeklinde ama yumurtlamaya göre çok erken başladı ya kızlar yumurtlamamin onuncu gunundeyim ben dua edin yerleşme lekelenme si olsun bu

Az önce lekelenme başladı kahve rengi akıntı şeklinde ama yumurtlamaya göre çok erken başladı ya kızlar yumurtlamamin onuncu gunundeyim ben dua edin yerleşme lekelenme si olsun bu ☹
Benm 12 gün sonra başlamıştı ama 10 erken evet ins yerlesme kanamasıdır. Aslında yarın test yapsan çıkma ihtimali yüksek

Benm 12 gün sonra başlamıştı ama 10 erken evet ins yerlesme kanamasıdır. Aslında yarın test yapsan çıkma ihtimali yüksek
27 Eylül de pik gördüm Pazar günüydü ertesi gün doktora gittim yumurtaların çatlamaya hazır dedi değerlendirdim bugün 27 Eylül u baz alırsam tam onuncu gün oluyor on gün çok erken degilmi adet için ki 27 gün sadece pikti e daha sonra çatlama oldu zaten çok erken adet için valla kafam çorba gibi oldu

Evet evet erken zaten çatlamayı baz almak lazım 28i gibi yani. Stres yapma akışına birak bakalım çogalıp kırmızıya dönecek mi yarın belli olur. Erken geç vs bu ay hepimizin düzeni karıştı valla benim de ara kanama adete döndü.. sakin kal bakalım nolcaksa degistiremiceksin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…