Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam canım ben bir ara geldim yazdım kimseden cevap gelmeyince küstüm gittim
ilacım bitti 2 hafta geçti doktorun tavsiyesiyle bir şey yapmadık önümüzdeki ay nasipse başlıcaz çalışmalara bakalım
Aa canım vallahi ben görmedim görsem yazmammı belki hararetli bir konuşmanın ortasına yazmışsındır yoksa herkes seni çok seviyor lütfen öyle yapma küsmee inşallah güzelce tedavin olur canım bidaha hiç olmazsın o hastalıktan

Ağzından bal damlıyo canımm hadi inşallah

Kızlar günaydın kasık bel bacak ağrısı yaşıyorum orta dereceli lekelenme devam ediyor ama kahverengi şeklinde yerleşme olsa ağrı olmazdı demi
walla benimde reglıye 10gün var. karnımda ağrı vardı dün gece.diyorum kendımce psikolojık mısın?

Aynen canım baktır bakalım Allah büyük ne zaman ol derse bekliyoruz işte
eşimin arkadası telde dedi. bizim gittigimiz doktora gıdın . bizden sonra 4 arkadasta hamıle kaldı. siz neyin pesındesınız falan dıye eşime bişiler dedi. telde.
benımkıde bana acaba gıtsek mı bir dedi.
bende zaten düşükten sonra doktor ne dedı eylule kadar bekleyın bır olmadı gelın dedi.bende kendımıze bır ay daha verdım dedim..

sankı bu ay cok umutluyum ya. yanı yumurtladım falan hıc kacırmadık. öncesı falan yaptık hep.
yanı ben elımden gelenı yaptım. bakalım bu ay ne olucak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…