Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet evet erken zaten çatlamayı baz almak lazım 28i gibi yani. Stres yapma akışına birak bakalım çogalıp kırmızıya dönecek mi yarın belli olur. Erken geç vs bu ay hepimizin düzeni karıştı valla benim de ara kanama adete döndü.. sakin kal bakalım nolcaksa degistiremiceksin zaten
Evet haklısın sonuç degusmicek ama gerçekten bu ay herkeste bı farklı oldu sanki bakalım kanamaya doncekmi dönerse cidden çok sasircam çünkü yumurtlamami net biliyorum bu kadar erken adet saçmalık resmen🤔

27 Eylül de pik gördüm Pazar günüydü ertesi gün doktora gittim yumurtaların çatlamaya hazır dedi değerlendirdim bugün 27 Eylül u baz alırsam tam onuncu gün oluyor on gün çok erken degilmi adet için ki 27 gün sadece pikti e daha sonra çatlama oldu zaten çok erken adet için valla kafam çorba gibi oldu 🤔
Bence yerleşme kanaması olma ihtimali yüksek rengi nasil

Kızlar dünden beri kasığımda (sağ ya da sol değil orta kısımda) hafif ağzı mi sızı mi desem öyle birşey var rahatsızlık hissi sanki adete 8-9 gün var nerden çıktı bu şimdi anlamadım belirti olamaz heralde bu kadar erken ama başka ne ağrı yapabilir 🙄

Kızlar dünden beri kasığımda (sağ ya da sol değil orta kısımda) hafif ağzı mi sızı mi desem öyle birşey var rahatsızlık hissi sanki adete 8-9 gün var nerden çıktı bu şimdi anlamadım belirti olamaz heralde bu kadar erken ama başka ne ağrı yapabilir 🙄
Sanmam canım belirti olmaz çok erken bende hiç birşey yok varsa da üşütmüşümdür havalardandır falan diyorum bu ay degerlendirmedim

Sanmam canım belirti olmaz çok erken bende hiç birşey yok varsa da üşütmüşümdür havalardandır falan diyorum bu ay degerlendirmedim
Ay bilmiyorum kafamda da kurmuyorum aslında psikolojik gibi de değil bakalım bi kaç güne geçecek mi 🤔 başka bişey çıkmasın da hayırlısı artık 🙏

Benim de oldu bu ay avulasyon dan son

Ay bilmiyorum kafamda da kurmuyorum aslında psikolojik gibi de değil bakalım bi kaç güne geçecek mi 🤔 başka bişey çıkmasın da hayırlısı artık 🙏
Psikolojik değildir belki canım hamilelik planlayınca vücudumuzdaki değişikliklere dikkat ediyoruz belki çoğu şey daha öncede vardı ama önemsemedik benimde iki gündür belim ve alt kasıgımda sancı var yumurtlar gibi ama bu ay çatlamayı degerlendirmedim umutda etmiyor üşüttğm diyorum:KK48::ıslık::KK70:

Benim de oldu bu ay avulasyon dan son
Ovulasyon da mi yoksa 5-6 gün sonra mi canim?Ben yumurtlayali 5-6 gün oldu o yüzden ovulasyon la da bir baglanti kuramiyorum. Geç döllenme desem yumurtanın catladigi zamanı biliyorum şimdiye kadar yumurta falan kalmaz beyaz akıntı ve hafif bel ağrısı da var bilemedim valla 🙄 belirti için erken iste

Sabah eğer akıntın yoksa hemen test yap canım 6 ile 12 gün arası deniliyor seninde tutuyor inş bebeşdendir
Gün olarak tutuyor akşam saat 5 civarında başladı İlk lekelenme hala sökülmesi ped koydum dört beş damla şeklinde rengi koyu kahverengi inşallah yerleşme dir yarın belli olacak 🙏

Psikolojik değildir belki canım hamilelik planlayınca vücudumuzdaki değişikliklere dikkat ediyoruz belki çoğu şey daha öncede vardı ama önemsemedik benimde iki gündür belim ve alt kasıgımda sancı var yumurtlar gibi ama bu ay çatlamayı degerlendirmedim umutda etmiyor üşüttğm diyorum:KK48::ıslık::KK70:
Aynen benim de öyle canım demekki olağan şeyler çok önemsememek lazım bizim de 2 kez ilişki oldu ama denk geldi mi tam bilmiyorum

Ovulasyon da mi yoksa 5-6 gün sonra mi canim?Ben yumurtlayali 5-6 gün oldu o yüzden ovulasyon la da bir baglanti kuramiyorum. Geç döllenme desem yumurtanın catladigi zamanı biliyorum şimdiye kadar yumurta falan kalmaz beyaz akıntı ve hafif bel ağrısı da var bilemedim valla 🙄 belirti için erken iste
Yumurtlama catladiktan beş gün sonra o civarda başladı ara ara kasık batması yaşadım ama çok üstünde durmadım çünkü her ay farklı bişey yaşıyorum alıştım artık 🙂

Kızlar 3. günüm ama kahverengi geliyor hala dün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama aklımda hala soru işareti var çünkü son ilişkimin üzerinden 8 gün geçti. O zamanda yumurtlamıştım belki diyorum geç döllenme oldu yerleşme kanaması yaşıyorum testler negatif çıkıyor falan.. Ay valla ilk defa böyle oluyor ya napayım şaşırdım:KK14:
canım benim sana bisey diyimi benimde boyle oldu yani şoyle bu aydan sora önümüzdeki ay haile kalabilirsin benim hamile kalmadan önceki ayda aynı sendeki gibi oldu sora önümuzdeki ay hamile kaldım vücut kedini hamileliye hazırlıyo olabilir asko işallah 1 ay sora hamiş oldunu duyarız

Yumurtlama catladiktan beş gün sonra o civarda başladı ara ara kasık batması yaşadım ama çok üstünde durmadım çünkü her ay farklı bişey yaşıyorum alıştım artık 🙂
Benimde öyle valla 10 gün önceden göğüs ağrım olurdu o da başlamadı daha bakalım adete yakın değişecek mi, yerleşme kanaması görmeden test yapmicam bu sefer 🙈

X