Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Tuhaf halen kahverengi gelmesi, adet olsan çoktan gelirdi. Belki dediğin gibi yerlesmedir olmasa bile iyiye yoralim, hamileliğe hazırlık belirtisi olsun

3 gün leke gelmesi ve adetin sökülmemesi ilginç. Geç döllenme olabilir.Acile gidip bi kan testi mi yaptırsan acaba.

Olabilir bak ben formlarda bu tarz şeyler çok okudum.sokulemiyen adet içilen adet söktürücü ilaçlar ve sonuç bayan hamile sen dikkat et kendine belki geç döllenme olmuştur

Benim ara kanama dediğim sizlerin yumurtlama kanaması olabilir dediğiniz sey bugün çoğaldı kırmızıya döndü. Olmasi gerekenden 15 gün erken adet oldum çok şaşkınım ya dün pik gördüm degerlendirdik az az lekelenme vardı, sabah adete dönmüş.
Hem pik hem adet nasıl olur kızlar hic yaşayan veya fikri olan varmı?

Olabilir bak ben formlarda bu tarz şeyler çok okudum.sokulemiyen adet içilen adet söktürücü ilaçlar ve sonuç bayan hamile sen dikkat et kendine belki geç döllenme olmuştur
Canım pek umudum yok ama evet bende okudum çok var kanda negatif olup sonradan hamile olanlar bakalım iyice azaldı akıntımda sanki kesilcek gibi

Sen bı doktora görün istersen çok erken olmus

Bal çörekotu tarçn kürü yaptığımda benmde 15 gün önceden gelmişti . Hayıt suyu soğan kürü tarzı şeyler herkese iyi gelmiyor.
Dogru evet ya ben de yaptim bal tarçın çörekotu ama bende öyle etki etmedi. Bundan sonra cok etkili bi kür yapmadan sağlıklı beslenip bolca kuruyemis ve folik asitle devam edicem bakalım

Doktora gitmeyi hic istemiyorum sülük yaptim hayıt ictim desem beni azarlar gönderir

Adetin düzenlimiydi normalde.
Kürler cok etkiliyor canım adet döngüsünü. Çoğu kür zaten adet düzensizliğimde kullanılan Kürler adet söktürücü tarzında. Pikle aynı gün olmasının yumurtlamaya bir etkisi var mi acaba. Doktora gitsen hernekadar gitmek istemesen de sağlık için ne olur ne olmaz.

Adetim düzenli sayılır 32-35 günde oluyorum. Yumurtalik tembelliği var hafif pko var sanırım öyle yazmıştı dr rapora. Sene başında bi gitmiştim. Henüz 4. Ayımız denemedeki bakalım bir iki ay daha deneyip öyle gitmek istiyorum doktora. Bu sefer böyle oldu deyip düşünmemek istiyorum napiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…