Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta kalitesini artırmak için incir kürünü doktor mu tavsiye etti nasıl yemek lazım normal inciri meyve olarak mi yesek? Bende aslan pençesini araştırıyorum östrojenin artmasi için ama korkuyorum bişey olur diye

Ooo süper canım bütün önlemler alınmış tüm silahlar kuşanılmış bir de eşinde istekli olsaydı amaan neyse ona da keçi boynuzu pekmezi içir çok faydalı ya spermleri hızlandırıyor çoğaltıyor. Ne güzel yum da 2 gün sürmüş bak bu çok iyi haber. Olur inşallah bu ay

Merhabalarrr kizlarrr 2ci asilama oldum ben ve 11cii gunnum duphaston ve folik asit iciyorum acaba duphaston adeti geciktirirmi insallahh hamileyimdirr sasece kasiklarimd agri ve goguslerim hafif agrin ins hamileyimdirr
İnşallah hamilesindirrBen dediğiniz ilacı bilmiyorum ama sonuçta hormon içeriyorsa adet gecikebilir tabii. Bir gebelik testi yapın madem gecikti regl inş bize güzel haberler verirsiniz

İnşallah hamile kalırsın en yakın zamanda canım beklemek zor.. Hem kimyasaldan sonra hemen hamile kalanlarda var en azından hamile kalabiliyorsun bak ne güzel
e
İnşallah hamile kalırsın en yakın zamanda canım beklemek zor.. Hem kimyasaldan sonra hemen hamile kalanlarda var en azından hamile kalabiliyorsun bak ne güzel
İnşallah canım bende öyle düşünmüştüm hamile kolay kalırım diye ama 4 aydır olmayınca insan şüpheleniyor doktor kontrolünde olayım da bakalım ne diyecek bu ay takip yapicaz sanırım

Ya benim prolaktin hormonum çok yüksekti 111 di ilaç kullandım şimdi hormon düştüğü için göğüslerim çok rahatladı geçen ay adette bile hiç agrimadi ki normalde yürürken bile zonklama olurdu. Adetime 11 gün var ve kasiklarda ara ara yokluyor ani kramp gibi sanci gibi ama kısa süreli.insallah güzel haberler alalım bu ay çok umutluyum ben de

e

İnşallah canım bende öyle düşünmüştüm hamile kolay kalırım diye ama 4 aydır olmayınca insan şüpheleniyor doktor kontrolünde olayım da bakalım ne diyecek bu ay takip yapicaz sanırım
Ay iyi olur canım yum takibi süper bi olay bence stressiz hem. Ne zaman çatlıcağınıda söyler dr hem çok iyi

ayy yok anacım bu ayda aşırı bir isteksizlik var bende. Hiiiiç istemiyorum birde bu ay hiç tutmadı sanki o umutsuzluk kapladı içimi. İşte bir pikten önce bir de pik gününü değerledirdik. ÖYle çatlada değerlendiremedik malesef Sonra zaten tık yok

1 kez yaptırdım takibi başka doktorda olmadı. Şimdi 2. Olcak bakalım gerçi ben anlıyorum çatladıgini da neyse bı de boyle deneyelim
Aynen canım bende anlıyorum şanslıyız bu konuda. Şeffaf akıntım oluyor hafif göğüsler ağrıyor kasık ağrısı benim böyle olunca çatlamış olduğunu anlıyorum hemen

Anladım canım salmışsın daha iyi boşver ummadık anda gelir inşallah bebişler

Evet canım vala doktor söyledi ki benim gittiğim doktor tüp bebek uzmanı birde. Ben de şaşırdım hani alternatif tıppı öneren bir doktor .... Kuru incir kürü canım kaynatıp suyunu içiyorsun adetin 5. günü başlanıyor sanırım 10 gün içilip peşine havuç kürüne devam ediyorsun ki olgunlaşan yumurta çatlasın güzelce. Tarifi aldım ama yanımda yok. Yine bu sayfalardan birinde yapan bayan anlatmıştı ve ablası bu kürle hamile kalmış. ben bu ay içtim valla çayını karıştırdım hepsinden birer tutam yapıp sah akşam bol limonla içtim ama tok içtim aç asla içemem zehir gibi bişey oluyor zaten. Aç karnına içilmesi lazım ama içebilene.
Korkmana gerek yok. Hormonları dengede tutuyor.

Bende bı kaç gündür incir yiyorum ama meyve olarak. Kuru incir alayım o zaman yumurtlamaya 7-8 gün var belki iyi gelir adetten sonraki 6. Gün bugün vakit kaybetmeden basliyim. Havuç kürüne yumurtlama günü başlanıyor o zaman onu nasıl yapıyoruz yine haşlayıp suyu mu içiliyor ve kaç gün içmek lazım bilgi verirsen çok sevinirim bu ay da bunları deniyim

Canımm yine koyu çıkmış. Allah allah. Prensesin dediği gibi hamile olabilir misin?? 2.ihitmal bir yumurta var ama çatlamıyor. Doktora gitsen o alttan muayeneyle söyler yumurtaların durumunu

Canımm yine koyu çıkmış. Allah allah. Prensesin dediği gibi hamile olabilir misin?? 2.ihitmal bir yumurta var ama çatlamıyor. Doktora gitsen o alttan muayeneyle söyler yumurtaların durumunu
Anlamadım ki ilk yapınca böle koyu çıkıyor ertesi gün silik gibi oluyor yaptığım test.tekrar yapıyorum koyu çıkıyor gebelik testi yaptım negatif çıktı normalde adetime sekiz gün var sanırım bu ay çatlama olmadı bende canım pazartesi günü doktora gidicem bakalım ne dicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…