Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bata yakın yüksek oluyor canım bata bir gün kala düşüyor bazen bat günü düşüyor ben bu ay başlamadım moralin bozuluyor hep gerçi bugün regli bitti da sonlara doğru ölcerim
Anladım canım o zaman normal bu ateş. Gebeliğe yormamam lazım dimi. Herşeyden bi belirti çıkartıyorum 😂

Görünüyo mu bilmiyorum ama ben inanmıyorum kızlar geçen ayda böyle çıktı gerçi kimyasal geçirdiğimi düşünüyorum ama.. inanamıyorum böyle kırmızı bir çizgi çıkmadığı sürece inanmıycam o yüzden pazar gününe kadar test yapmayı düşünmüyorum🙇🏼‍♀️Eki Görüntüle 2695664
Canm benim adete 4 5 gün kala böyle bisey cıkmıstı belki bi tık daha koyu olabilir benmki. O yuzden 1 hafta çok yani cıkmaz 2 gün sonra tekrarlarsan olabilir ama

Screenshot_2020-09-21-19-50-38-568_com.android.chrome.jpg

Kizlar merhaba, geçen pazartesi doktora gittim 8 aydır olmuyor bir bakılsın diye. Alttan muayenede yumurta rezervini iyi gördü ancak yukardaki testleri istedi. Sonuçları haftaya pazartesi gostercem. Belki anlayan vardır diye size sorayım dedim.benim gözüme çarpan d vitamin eksikliği ve estradiol E2 kadınlık hormonu sanırım o düşük gibi menapoz yazıyor. 10 ay önce de 59 çıkmıştı niye düşük anlamadım. Anlayaniniz varsa yorumlarsaniz sevinirim 🙏🤗

Eki Görüntüle 2695783

Kizlar merhaba, geçen pazartesi doktora gittim 8 aydır olmuyor bir bakılsın diye. Alttan muayenede yumurta rezervini iyi gördü ancak yukardaki testleri istedi. Sonuçları haftaya pazartesi gostercem. Belki anlayan vardır diye size sorayım dedim.benim gözüme çarpan d vitamin eksikliği ve estradiol E2 kadınlık hormonu sanırım o düşük gibi menapoz yazıyor. 10 ay önce de 59 çıkmıştı niye düşük anlamadım. Anlayaniniz varsa yorumlarsaniz sevinirim 🙏🤗
Ben pek anlamıyorum ama anlayanlar cevap verir diye düşünüyorum geçmiş olsun d vitamini lütfen takviye alın bebeği engelliyor düşüklüğü

O bile etkileyebilir canım belki ondan silik çıktı. Kendini yıpratma yarın yine pik olan testinin saatinde tekrar yap silik çıkarsa çatladığı anlamına gelir zaten. Ama benim bildiğim yumurta 24 saat kalıyor vucutta bu kadar erken çatlamaması gerek. Sen yine de bugunude değerlendir. Yarın testini yap

Eklentiler

• 16009445025734166038090920253031.jpg
    16009445025734166038090920253031.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 21
Sağol canımm:KK36: Senin durumlar nasıl dr gitmiştin ne oldu geliişme var mı
Canım doktora gittim klasik hsg hormon vs hepsini istedi. HSG çektirdim rahim altında çok hafif yapışıklık ar dedi ama operasyona gerek yok dedi. FSH yüksekti ona tek başına birşey ifade etmez dedi ulrtrasonla yumurtalarıma baktı normal dedi. Ben bu ay işte hayıt otu civan perçemi ve aslan pençesi çayı yaptım içtim 12 gün falan yumurtlaamdan sonra bıraktım. Ama içtiğim şeyin etkisini gördüm galiba çünkü yumurtlamam 2 gün sürdü. Normalde bir gün süererdi. Doktor bana bu saatten sonra yumurta kalitesini arttırmaya bakacağız dedi. Bana bir takviye vitamin verdi folikasit içerikli. Bu arada eşimin sperm testini de istedi ama ona daha baktıramadık eşim sağolsun :KK43:.... He birde bana özelikle incir kürünü tavsiye etti. onuda işte adet olursam önümüzdeki ay yapacağım. Birde yumurta takibi yapacağız önümüzdeki ay doktor eşliğinde.

X