Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ç

Canım görünüyor tabii ki. Ama bu sekilde çıkmaması lazım yaa. Hep böle silikmi çıkıyor ilk defa duyuyorum. Kimyasal olsa bile adetinin geçmesi lazım bata kaç var

Görünüyo mu bilmiyorum ama ben inanmıyorum kızlar geçen ayda böyle çıktı gerçi kimyasal geçirdiğimi düşünüyorum ama..

Neden acaba ya yani silik görünüyor baya.
İnşallah kop koyu çıkar yakında

Biz silik görene kadar zorluyoruz gözlerimiz bozuluyor, erkekler net direkt görmüyor

Ç

Canım görünüyor tabii ki. Ama bu sekilde çıkmaması lazım yaa. Hep böle silikmi çıkıyor ilk defa duyuyorum. Kimyasal olsa bile adetinin geçmesi lazım bata kaç var
Bundan daha silik çıkıyor canım aslında ama yinede umutlanmak istemiyorum. Takvime göre bat a 3 var ama yum ileri attığı için 1 hafta var daha

Neden acaba ya yani silik görünüyor baya.
İnşallah kop koyu çıkar yakında

Biz silik görene kadar zorluyoruz gözlerimiz bozuluyor, erkekler net direkt görmüyor
Ahhahah valla bilsem canım ya neden böyle olduğunu normal bir böyle görse koşa koşa kan vermeye gider ben heyecanlanamıyorum bile

Ben ölçüyorum ama gün içinde 37.0 çıkıyo şuan hep normalde 36.4 falan çıkıyor. Ben adete yakın düşüyor diye biliyorum canım seninde yüksek mi
Evet canım sabah yataktan çkmadan ölçüyorum bu sabah 36.7 çıktı şimdi 37 çıktı . Adete yakın düşüyor yani. Adetliyken 35.5 falan oluyordu benm

Bir deee ateşini ölçen var mııı adete yakınken ateş çıkarmı ?? Hirasarem sen bilirsin
Bata yakın yüksek oluyor canım bata bir gün kala düşüyor bazen bat günü düşüyor ben bu ay başlamadım moralin bozuluyor hep gerçi bugün regli bitti da sonlara doğru ölcerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…