Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahmime batmalar oluyor iğne batması gibi bugün ilk defa başladı ya of inşallah belirtidir ya yine hüsran olmaz inşallah:63:
İnşallah belirtidir sık çişe çıkmanıda kontrol et canım. Benm ki gazdanmış anladım. Gazman gibi dolaşıyorum ne dokundu onuda anlamadım 🤭

İnşallah belirtidir sık çişe çıkmanıda kontrol et canım. Benm ki gazdanmış anladım. Gazman gibi dolaşıyorum ne dokundu onuda anlamadım 🤭
Sık idrara çıkma erken belirti değil diye biliyorum canım araştırdım. Adet gecikip test yapıp pozitifse sonraki haftalarda görebilirsiniz. Çünkü rahim genişleyip idrar torbasına baskı yaptığı için sıkışma oluyormuş. 5.haftamın içinde olmama rağmen bende sıkışma yok şu an.

Sık idrara çıkma erken belirti değil diye biliyorum canım araştırdım. Adet gecikip test yapıp pozitifse sonraki haftalarda görebilirsiniz. Çünkü rahim genişleyip idrar torbasına baskı yaptığı için sıkışma oluyormuş. 5.haftamın içinde olmama rağmen bende sıkışma yok şu an.
Benm gebeliğimde olmuştu canım hormonalmiş. Çok sıkça var gibi sıkıştırıyodu. O dediğin büyük gebeliklerde mesaneye baskıdan sıkışıyor evet ama ilk zamanlardaki hormonalmiş.

Keske canım yaa ama ben sanki hissedemiyorum😔 gayet normalim adetim yakınmış gibi belirtilerim var. Bakalım nasip kısmet. Bu ay olmazsa doktora gidicem bende yumurtaları ölçtürmeye bakalm normalmiymiş
Hayırlısı olsun canım benim inşallah Allah görüyor bizleri istediğimizi biliyor nasip eder niye etmesin sabredelim ve dua edip bekleyelim sadece🤲🏻

X