Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım etiket yapmak için önce @ koymalısın öyle olunca bildirim gider kişiye ancak merakligzm merakligzm yapıcaksın nerdesin kız seni soruyo sonsuz2020 sonsuz2020 :KK70: :KK70:
Geldimmm😂 kızlar ev tasıcaz telaşım çok ev bakıyoruz bu arada işe başlıyorumm bir süre ara vericez bebek işine eşimin sperm sonuclari da temiz cıktı ama ara vericez herseyde vardir bir hayır diyorum artık bu ay olmayınca baya üzüldüm ağladım ama rabbim işlerini yoluna koy ben zamanı gelince vericem dedi galiba 🤷‍♀️ sonsuz2020 sonsuz2020 senin kırmızlar gelmez insallah yaa umutluyum senden😍 ManyakPrenses ManyakPrenses güzel bir yumurta geliyor bu ay demekki 😍😍😍

Geldimmm😂 kızlar ev tasıcaz telaşım çok ev bakıyoruz bu arada işe başlıyorumm bir süre ara vericez bebek işine eşimin sperm sonuclari da temiz cıktı ama ara vericez herseyde vardir bir hayır diyorum artık bu ay olmayınca baya üzüldüm ağladım ama rabbim işlerini yoluna koy ben zamanı gelince vericem dedi galiba 🤷‍♀️ sonsuz2020 sonsuz2020 senin kırmızlar gelmez insallah yaa umutluyum senden😍 ManyakPrenses ManyakPrenses güzel bir yumurta geliyor bu ay demekki 😍😍😍
canm bence ara verme yani gene korunma ama üzerinde durma cnkü hic beklemediiğin bir ann süpriz olur bebis. Kendini rahat bırak canınız ne zaman isterse birlkte olun bi bakmıssn süpriz😍😍

Canım hakkında hayırlısı olsun şimdi kafana takmazsın oluverir bebeğinde görürsün bak😍 Canım inşallah tutmuştur bu ay bakalımm❤️ Herşey gönlünce olsun yine gel arada buraya yeni hamişlere bakarsın🥰

Kızlarr ilişkinin 4-5. günü kanda gebelik belli olur mu perşembe günü smear testi sonucuma bakıcak dr dedim gitmişken kan yaptırayım ama çıkmaz ki napayım siz söyleyin :KK70:

benım kırmızılar geldı. bu ayda na nayyy :)))

hadı hayırlısı senın ıcın yaa...cok sewındım tasınmana işe başlamana hersey harika :KK200::KK200::KK200::KK200:

Kızlarr ilişkinin 4-5. günü kanda gebelik belli olur mu perşembe günü smear testi sonucuma bakıcak dr dedim gitmişken kan yaptırayım ama çıkmaz ki napayım siz söyleyin :KK70:
yaptır bakalım. bizde görmüş oluruz :dua::KK200: olup olmadıgını..
bence 7 gün geçmelı anca olusuyor. suanda spermler dahayenı buluştu yumurta ıle :)

X