Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey sorucam lütfen cvp verin.avulasyon testim sürekli pik halinde bugün adetin 18 inci günü hala pik dört gündür bu normal mi yaşayan varmı aranızda yumurta catlamadimi acaba yada böle uzun sürer mi bazen çatlaması

Ben de olmadı canım ama 4 gün pik olanlar varmış normal sanırım inş 4 gün pike ikizler gelir

Valla yavrum 4 günde süermez be ya 12/24/36 saat en fazla çatlama süresi. Hamile olmayasın sen

Valla yavrum 4 günde süermez be ya 12/24/36 saat en fazla çatlama süresi. Hamile olmayasın sen
Yok değilim eminim daha adetin 18 günü hamile olamam ki avulasyon bekliyorum dört gündür pik halinde yumurta catlamayinca mı böle oluyor ki yarında pik halinde olursa doktorami gideyim canım sence kötü bı durummu var acaba

İnşallah canım ağzından bal damlıyor korktum ya hala catlamadi bakalım yarın ne olcak acaba bide akşam yapicam bakalım yine pik mi şaşırdım kaldım

Gecen gün biri konu açmıştı kendi ovu testlerini paylaşmış. Hep koyuydu o nunki de. Takip edemedim konuyu, oluyormus demek öyle ama nedenini bilemiyorum. Sıcak tut ayaklarını, belini, karnını bugün yarın çatlar inşallah

Kötü birşey yoktur emin ol. O zaman senin LH hormonunda bir artış falan var. Herhangi bri kür yaptın mı bu ay? Eğer hersey normalse dokotra git bekleme

Yumurta çatladıktan sonra 5.günüm benim de. Suan sadece bel ağrım var inanaılmaz reglime de 10 gün kaldı kızçeler. Belirti olurmu bu şekilde acaba

Benim ilk korunmayı bıraktığım gün böyle inanailmaz dediğin gibi ağrım, nedense o ay sanki hamile kalacakmisim da son anda bebeğim tutunamamjs gibi bir his vardi ve halen var içimde

Bak böyle diyorsun ya, bu stresten bebek hic düşünmezsin insallah sana güzel bir sürpriz olur yeni ev yeni bebek hep öyle hiç beklenmedik anlarda geliyormus ya bu yaramazlar

Kızlar ya pardon ama bişey sorucam sizinde ilişkinin ertesi günü beyaz akıntınız oluyor mu şey mi acaba başarısız spermler mi geri geliyor. He bide sarı akıntınız oluyormu ertesi gün

İnşallah canım ya sanki bebek istedikçe böle problem çıkıyor her ay bı hüsran insan iyice sinir oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…