Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ahhaha canım ya sen öyle deyince emin olamadım ama şöyle çatladıktan sonra 14 gün sayılmıyor yani bence yumurtlama önemli olan. dur soralım bilgili kişiye semiramis1990 canım bizi aydınlatımısın pik ten 14 günmü sayıyoruz silikleşince mi

evet cnm cevap beklıyoruz nerdesin :) hehehe semiramis1990

Canım ben siliklestiği günden itibaren sayıyodum hep 14 gün sonra regl olurdum yani yumurtlama günüyle birlkte 14 15 tatlm

Canım ben siliklestiği günden itibaren sayıyodum hep 14 gün sonra regl olurdum yani yumurtlama günüyle birlkte 14 15 tatlm
ya kızlar harıka ya. ben hıc saymadım takvıme yazarım.hep 27-. gün yada 28. gün olurum ....
yanı sılıklestıgı günden bu yana tam 14. gün içindeyim . aksama kadar beklıcem olurum diye heheheh.

hafif hafif karnım agrıyor. ve sılınce zorluyorum az akıntı var beyaz...bune pekı

Canım etiket yapmak için önce @ koymalısın öyle olunca bildirim gider kişiye ancak merakligzm yapıcaksın nerdesin kız seni soruyo sonsuz2020
oldum reglı galba.... zorladım sıldım az bısı los bır kahverengi leke gördüm.18.ekım bat cnm.. gene hayaller hayallerrrr bu ay :)

Saç boyamak gebeliği zorlaştırıyor mu oje sürmek aa
ya kesin değil ama cıddı zararları varmıs. ...vucuda. normal zaman içinde
hanı hamısler ılk 3ay boyamazlar kımıne göre sakıncalı kımıne göre değil.!!!

ben bu yoluda denedım. na nayy gene :) heheheyumurta takıbıde yaptık sonuçç bu işte :)))

Yaa ben hamileliğimi öğrenmeden birkaç gün önce saçımı boyamıştım. İnşallah bir zararı dokunmamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…