Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay benı ne çok heveslendırdın. benım bat 20 eylüldü.dün olmam lazımdı. suan da bısey yok :)
of ya hamile değilsen de üzülme tamam mı kendimi suçlıcam bu sefer kıza ümit verdim diye :/ sen en iyisi boşverde sabah ilk idrarla dene bide buraya at sonucunu bazen göremiyosunuz ben artık prof oldum silik çizgi konusunda

Kızlar heycandan yazamıyorum. Elim ayağım titriyor. Çok mutluyum. Kelimelerle anlatamam. İnşallah sağlıklı ilerler
TEbrikler canım benim. allah bize de yaşatsın bu güzel duyguyu inşallah en hayırlı bir şekilde. Tebrik ediyorum. allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah. Var mı özellikle yaptığın birşeyler tavsiye edebileceğin şeyler varsa duymak isteriz

Ne güzel yaa gözünüz aydın olsun canım

hehe yok yaa üzülme. ben suan hep negatifim hehe...dün gece uyandım, uyandım teste baktım sılık var mı dıe heheh..tmm atarım. ama yarın sabah yapmam diye düsünüyorum sonra işe gelmek hıc ıstemem hehehe..yarında bekleyelım. ama bak emınız dımı ben 14. günde çift çizgiyi gördüm. yanı 6 eylulde. sayınca. yanı bugun 16. gün oluyor. toplam 29. gündeyim :) bana bak neler yazdım ya heheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…