Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O döllenmeye göre değişir bence geç döllenme olduysa pozitif çıkmayabilir. Predictor adetten 6 gün önce diyor ama laboquick ilişkiden 6 gün sonra diyor. En iyisi regli beklemek ama o da pek mümkün olmuyor😂
Laboquik erken gebelik testi yapmıstm 6 gün kala cıkmamıstı, 5 gün kala sabah cıkmıstı incecik bi cizgi canm😘

Ins

Insallah canım ya dün laboquick erken gebelik testi siparis verdim bakalım gelene kadar son bir haftaya girerim zaten baslarim testlere😂
Ama laboquik normal gebelik testide yapmıstm aynı idrarla ikiside aynı koyulukta cıktı. Yani erken gebelik testide normal gebelik testide aynı seyi gösteriyo kızlar kanıtlamıs olduk. Hatta adetime 2 gün kala normal gebelik testinde c ve t ikiside koyuydu bilginz olsn😘😍

Ama laboquik normal gebelik testide yapmıstm aynı idrarla ikiside aynı koyulukta cıktı. Yani erken gebelik testide normal gebelik testide aynı seyi gösteriyo kızlar kanıtlamıs olduk. Hatta adetime 2 gün kala normal gebelik testinde c ve t ikiside koyuydu bilginz olsn😘😍
Zaten varsa her türlü çıkar diye düşünüyorum ben de 😊

çatlamama gıbı bısey yok sanırım dımı. bıde yumurta olgunluga ulsanca pık olur degıl mı?

ne cok soru sorum ya heheheh
aynen pik olduğunda lh en üst seviyede ve yumurtan çatlama boyutlarında demek 20-25 mm yani. Daha sonra lh düşmeye başlıyor ve olgunlaşan yumurtadan yumurta hücren atılıyor tüplere doğru. O yüzden pikten 1-2 gün sonra çatlama oluyor genelde. Ve kaliteli sperm de 72 saat yasayabildiği için çatlamadan önceyi değerlendirirsen de sans artıyor. İnşallah bu ay hepimizin tutar.

Aynen ben de battan 5 gün önce - ilk idrarım da değildi- oncomed hızlı gebelik testiyle çok silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm.

Evet kızlar yorum alabilirim:110:
Canım 14 pike yakın tam koyuluk değil ama belki kişiden kişiye değişebilir bu 15 siliklemeye başlamış kaçırma sakın çatlama oluyor yatında yap belki yarın tam pik gösterecek veya siliklik tam olacak ozama 14 pik 15 çatlama kabul edeceğiz inş değerlendirmiş dindir koyu günü bugünü yarını es geçme degerlendir

Merhaba hanımlar bayadır girmedim yazışmalar baya birikmiş hepsini tek tek okudum kötü durumlar olmuş 😢 bazı arkadaşlarımızda heyecanla yazışmaları okurken sonuçlar benide üzdü vardır rabbimizin bir hikmeti inş üzülmeyin arkadaşlar ama birde şu var herşeye rağmen hamile 🤰 olan arkadaşlarımızda olmuş maşaAllah sübhanallah Çok çok sevindim rabbim hayırla afiyetle selametle bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip eylesin😍🤲 sonrasında bizlerede en kısa zamanda nasip eylesin yüce mevlam sabrın sonu selamettir inşaAllah 🤲☺️

Buda benim bu ay ki ovulasyon testlerim bugün piki gördüm sanırım daha koyu olurmu acaba yoksa silikleşmeyemi gidecek bundan sonra merak ediyorum tatildeydim uzun bir koşuşturmadan sonra bugün döndüm öncesini değerlendiremedim bu günden itibaren değerlendiriyorum Allah’ın izniyle bu ay hepimiz güzel haberlerle burda oluruz diye ümid ediyorum 😍🤲

Eklentiler

• 0AFAEA24-11C3-4752-8B68-855DC7E0B488.jpeg
    0AFAEA24-11C3-4752-8B68-855DC7E0B488.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 33
Buda benim bu ay ki ovulasyon testlerim bugün piki gördüm sanırım daha koyu olurmu acaba yoksa silikleşmeyemi gidecek bundan sonra merak ediyorum tatildeydim uzun bir koşuşturmadan sonra bugün döndüm öncesini değerlendiremedim bu günden itibaren değerlendiriyorum Allah’ın izniyle bu ay hepimiz güzel haberlerle burda oluruz diye ümid ediyorum 😍🤲
Güzel koyulaşmış canım 1-2güne silikleşir bu ay rabbim isteyen herkese nasip eder insallah🙏🙏

3 gün değerlendir canım es geçme

Canım 14 pike yakın tam koyuluk değil ama belki kişiden kişiye değişebilir bu 15 siliklemeye başlamış kaçırma sakın çatlama oluyor yatında yap belki yarın tam pik gösterecek veya siliklik tam olacak ozama 14 pik 15 çatlama kabul edeceğiz inş değerlendirmiş dindir koyu günü bugünü yarını es geçme degerlendir
aynen degerledirdim hiç kaçırmadım.artık biz elimizden gelenı yaptık ...gelme bebişe kalmıs beklıyoruz onu heycanla :):emir_bebek:

X