Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen pik olduğunda lh en üst seviyede ve yumurtan çatlama boyutlarında demek 20-25 mm yani. Daha sonra lh düşmeye başlıyor ve olgunlaşan yumurtadan yumurta hücren atılıyor tüplere doğru. O yüzden pikten 1-2 gün sonra çatlama oluyor genelde. Ve kaliteli sperm de 72 saat yasayabildiği için çatlamadan önceyi değerlendirirsen de sans artıyor. İnşallah bu ay hepimizin tutar.
ayy walla degerlendırdık.sansa hafta sonuna denk geldi.bakalım ınsaah allah herkese bu ay nasip eder.:KK200:

Kızlar merhaba dün size ovilasyon sonuclarını atmıstım...
14. gün yumurtladım-15. gün gene koyu ve 16. gün suan gene yaptım sılık.cıktı.

yanı dün mü çatladı bugunmu? sılık cıkınca mı catlıyor..dünü değerledırdık bu arada.
Dün gece catlamis olabilir kuzum bugunde deneyin sonra 1 gün araya devam edin tekrar yumurtlarsan yakalarsin illakki💕

Benim erken gebelik testlerim geldi ayyy çok heyecanlandım aras kargo sasirtti beni hızlı geldi😂 ben cuma gelir diye cumaya odaklamıştım kendimi😂😂 bata son 9 🤭

İnşallah hepsini kullanmana gerek kalmaz 😀 ben de toplu aldim ucuza geliyor diye 20 tane hamilelik testi i var diyorum insallah hepsini kullanmama gerek kalmaz 🤣

Kızlar merhaba dün size ovilasyon sonuclarını atmıstım...
14. gün yumurtladım-15. gün gene koyu ve 16. gün suan gene yaptım sılık.cıktı.

yanı dün mü çatladı bugunmu? sılık cıkınca mı catlıyor..dünü değerledırdık bu arada.

Hadi bakalım hayırlısı 😀

Gebe olan arkadaslarımız bana yardımcı olabilir mi? 10.haftaya girdim bu hafta ama 2 gündür böyle karın agrısı kasık agrısı migde agrısı var arada geciyo arada devam ediyo cok aşırı siddetli degil ama genede rahatsız ediyo yasayan var mı normal mi??😣😣

Gebe olan arkadaslarımız bana yardımcı olabilir mi? 10.haftaya girdim bu hafta ama 2 gündür böyle karın agrısı kasık agrısı migde agrısı var arada geciyo arada devam ediyo cok aşırı siddetli degil ama genede rahatsız ediyo yasayan var mı normal mi??😣😣
Benim arkadaşım adet dönemi gelince yaşadı sanki öyle gibi geçirdi yani olabiliyo kuzum

Benimde oluyor dr.sordum normal demisti

Hanımlar benim pik 7 eylül sabah ama hala koyuluk devam ediyor böyle uzun sürermi ki acaba çatlama olmadımı sizce önceki aylar böyle olmamıştı bilemedim o yüzden 🤷‍♀️

Eklentiler

• 4B14A6C0-97B2-49AD-AB4A-9186291665D2.jpeg
    4B14A6C0-97B2-49AD-AB4A-9186291665D2.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 31
X