Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum benim hiç vajinayla ilgili belirtim olmadı herkeste farklı oluyor tabi. Mesela benim ağrım ilk döllendiği günden itibaren vardı hani bu kadar erken belirti beklemiyor insan ama vardı yani. Daha önce hamilelik geçirmediğim için hamileyim diyemedim ama bende bu ay farklı bişiler var (önce kist zannettim çünkü daha önceden öyküm vardı) dedim hissettim.
Internette okudugumda bu belirti olabilir yaziyor rahim büyüduğu için vajinaya baskı yapabilirmiş ilk gebelikte. Insallah belirtidir diyelim 😂

O döllenmeye göre değişir bence geç döllenme olduysa pozitif çıkmayabilir. Predictor adetten 6 gün önce diyor ama laboquick ilişkiden 6 gün sonra diyor. En iyisi regli beklemek ama o da pek mümkün olmuyor😂
heheheh harıka yaaaa :))))

laboquick aldım ben yumutlama icın, ıcınde erken gebelık testı falanda vardı.. aynen reglıyı beklemek en ıyısı. ama o kadar çok belırtı arıyorum kı ..her yerımı resmen dinliyorum...resmen her ay hamileyim ben yaa hehehe

heheheh harıka yaaaa :))))

laboquick aldım ben yumutlama icın, ıcınde erken gebelık testı falanda vardı.. aynen reglıyı beklemek en ıyısı. ama o kadar çok belırtı arıyorum kı ..her yerımı resmen dinliyorum...resmen her ay hamileyim ben yaa hehehe
Ahahaha aynen bu ay o kadar garip belirti yasiyorum ki aylardir test yapmiyordum aldim yine ve daha 10 gün var bata😂

geçen bizim batlarımız aynıydı senle.. bu sefer sen 3gün öne geçtin...

hadı bakalım ınsallah bu ay olur..

walla belırtı okuyorum mılletın aynısı bende oluyor.ama ben bu ay reglı günü geçmeden yapmıcam test..
Insallah hamileyimdir de arkamdan sen de gelirsin😍😍 ben de yapmayacaktım test ama birşey dürttü beni bakalım sonu hayır olsun🙏🙏

Evet kızlar yorum alabilirim:110:

Eklentiler

• 20200907_152319.jpg
    20200907_152319.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 33
X