Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar. 2 gündür giremedim...kampa gidiyorum hafta sonları tel az cekiyorr...size haberim var...bugün yumurtlama testi yaptım. 14.gün Oluyor. T ç den baya rengi daha fazla ciktı. Bu yumurta çatlamış mi oluyor. .bu arada ilişki oluyor.:dondurma:

Kızlar iyi akşamlar. 2 gündür giremedim...kampa gidiyorum hafta sonları tel az cekiyorr...size haberim var...bugün yumurtlama testi yaptım. 14.gün Oluyor. T ç den baya rengi daha fazla ciktı. Bu yumurta çatlamış mi oluyor. .bu arada ilişki oluyor.:dondurma:
Hayır canım pik seviyedesin demek oluyor eğer bugünden sonra silikleşmeye başlarsa catlamiş demek oluyor ilişkiye devam canım👍👍

çok teşekkür ederim cnm kendimi çok mutsuz hissediyorum.Böyle seninki gibi güzel mesajlar okuyunca moralim yerine geliyor umutlanıyorum :KK52:
1 temmuzda bebeğim vak
Hayır canım pik seviyedesin demek oluyor eğer bugünden sonra silikleşmeye başlarsa catlamiş demek oluyor ilişkiye devam canım👍👍
Tmm cnm.peki ben yumurtlamis mi oluyurum şimdi. .ben t cizgisini daha rengi koyu görünce benimkine koş yapalım dedim hejejej

1 temmuzda bebeğim vak

Tmm cnm.peki ben yumurtlamis mi oluyurum şimdi. .ben t cizgisini daha rengi koyu görünce benimkine koş yapalım dedim hejejej
Yumurtlama dönemindesin demek oluyor canım 1-2 güne siliklesir ozaman yumurtan çatlamış yumurtlamiş olacaksın degerlendirmeniz iyi olmuş beklesin spermler catlayacak yumurtayı😂 çalişmaya devm edin 😊

Canım senin belirtlerin nelerdi?
İlk zamanlar regl dönemime daha olmasına rağmen belirgin kasık ağrım vardı. Onun dışında da pek bi belirtim yoktu. Şu anda ise erkenden uyanıyorum, tuhaf rüyalar görüyorum, gece bir kaç kere tuvalete kalkıyorum, göğüslerim hassaslaştı. Kasık ağrım şu anda daha iyi mesela yavaş yavaş geçiyor

İlk zamanlar regl dönemime daha olmasına rağmen belirgin kasık ağrım vardı. Onun dışında da pek bi belirtim yoktu. Şu anda ise erkenden uyanıyorum, tuhaf rüyalar görüyorum, gece bir kaç kere tuvalete kalkıyorum, göğüslerim hassaslaştı. Kasık ağrım şu anda daha iyi mesela yavaş yavaş geçiyor
Kasık ve bel ağrısı yine var bende ama geçen ay yoktu gögüs ucu hassas kremsi beyaz akıntı var ayrıca kasıgima yakın iç bacak ağrısı ve yüzde sivilce var😂 inşallah bu ay tutmuştur ya🙏

Kasık ve bel ağrısı yine var bende ama geçen ay yoktu gögüs ucu hassas kremsi beyaz akıntı var ayrıca kasıgima yakın iç bacak ağrısı ve yüzde sivilce var😂 inşallah bu ay tutmuştur ya🙏
İnşallah canım ama göğüslerinden beyaz akıntı geliyorsa prolaktin hormonuna baktırmanı öneririm. Prolaktin yüksekliği de gebe kalmayı engeller çünkü

Ya bir şey daha sorcam bu sabah vajina girisi ve içinde zonklama hissettim bu enfeksiyon olabilir mi acaba yoksa gebelik mi bu ay cok garip belirtilerim var ya anlamadim
Bilmiyorum benim hiç vajinayla ilgili belirtim olmadı herkeste farklı oluyor tabi. Mesela benim ağrım ilk döllendiği günden itibaren vardı hani bu kadar erken belirti beklemiyor insan ama vardı yani. Daha önce hamilelik geçirmediğim için hamileyim diyemedim ama bende bu ay farklı bişiler var (önce kist zannettim çünkü daha önceden öyküm vardı) dedim hissettim.

X