Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım cok sık idrare cıkıyodum bide göslerim cok acıyodu uyuyamıyordum da
Gebeliğiniz hayırlı olsun 🧿
Sık idrara çıkma durumunuz ne zaman başladı?
Benimde öyle bi problemim var ve mesanede baskı hissediyorum hatta idrarımı yaparken kasıklarım ağrıyor, ama yanma gibi bi durum yok. Klomen kullanmıştım bu ay onamı bağlamalıyım bilemedim çok rahatsız edici. Bata 6-7 gün var.
Cevaplarsanız sevinirim. 😊

Sen yine aynı saatinde devam et o zaman canım.zaten anlarsın testin koyulaşma ya başlar
dün gece cok sıkıştımdı en son 17:30 da ıdararra cıktımdı. gece 23;15 te test yaptım. sılık bır cızgı belırdı. dogrulugu ne kadar bılemem ..bende kı merak yüzünden o saat yaptım bakalım ne olucak bugun..

Gecmis olsun canim benim dongumde sizin gibi en gec 29 gunde olur 11 veya 12 gun yumurtlama olur gecen ay 15 /16 yumurtlama oldu arada degisiyor sitres yapma
cnm cok saol.allah kımsenın basına böle kötü bir durum vermesın...
ya ben ilk defa böle test yaptım.. sadece merak ediyorum nasıl oluyor diye..
benım her zaman o yumurta akı gıbı olan sıvı13- 14. günden sonra geliyordu. takvımde hep takıp edıyordum.
bakalım nasıl olucak. belkide her zaman yumurtlayan bırı değilimdir :110:öğrenmıs olurum bu testlerle

dün gece cok sıkıştımdı en son 17:30 da ıdararra cıktımdı. gece 23;15 te test yaptım. sılık bır cızgı belırdı. dogrulugu ne kadar bılemem ..bende kı merak yüzünden o saat yaptım bakalım ne olucak bugun..
Bugün her zamanki yaptığın saatte yap nasıl cikicak bakalım

cnm cok saol.allah kımsenın basına böle kötü bir durum vermesın...
ya ben ilk defa böle test yaptım.. sadece merak ediyorum nasıl oluyor diye..
benım her zaman o yumurta akı gıbı olan sıvı13- 14. günden sonra geliyordu. takvımde hep takıp edıyordum.
bakalım nasıl olucak. belkide her zaman yumurtlayan bırı değilimdir :110:öğrenmıs olurum bu testlerle
Benimde takvim uygulamasına göre iki gün geç yumurtlama olucakti avulasyon testi baya önemli bence

Benimde takvim uygulamasına göre iki gün geç yumurtlama olucakti avulasyon testi baya önemli bence
haklısın önemlı. ben kendım bakıyorum o sıvı gelemeye baslayınca aa yumurtladım dıyorum... hemen not alıyorum takvıme. diğer aylarla hep kıyaslama yapıyorum kendımce..
avulasyon bakalım ılk denemem nasıl olucak :)ınsaalh bu ay hepımızın olur

haklısın önemlı. ben kendım bakıyorum o sıvı gelemeye baslayınca aa yumurtladım dıyorum... hemen not alıyorum takvıme. diğer aylarla hep kıyaslama yapıyorum kendımce..
avulasyon bakalım ılk denemem nasıl olucak :)ınsaalh bu ay hepımızın olur
İnşallah canım ya kaç aydır tükendim resmen

X