Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim öne doğru idrar torbasına yatık değil arkaya bağırsaklara doğru yatıkmış 🤷🏼‍♀️
Eğer hamilelik olmaz ise bu ay ters pozisyonda deneyin yüz üstü yani ters rahim olanların çoğu bu şekilde hamile kalıyor sanırım siperm tüplere daha rahat geçiyor bu pozisyonda asagıya atıyorum

Eklentiler

• 6C7D01A2-6641-4FD9-8A93-06630A615EAF.jpeg
    6C7D01A2-6641-4FD9-8A93-06630A615EAF.jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 22
Ben hala inanamıyorum kabullenemiyorum. Kan verdim negatif çıkarsa hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. İnşallah güzel haberimi veririm sizlere. Daha kimseye söylemedim ilk buraya mesaj attım

Bu arada B Babydustt benim de rahmim ters duruyor. Muayene sırasında doktorların ilk söyledikleri retrovert uterus diyorlar. Gebeliğe ya da doğuma hiçbir engeli yok merak etme zaten bebek rahimde büyüdükçe hepsinin şekli aynı oluyor 😊

Ben hala inanamıyorum kabullenemiyorum. Kan verdim negatif çıkarsa hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. İnşallah güzel haberimi veririm sizlere. Daha kimseye söylemedim ilk buraya mesaj attım
Haberlerini bekliyoruz inşallah güzel haberler verirsin bize.avulasyon testiylemi takip ettim canım

Haberlerini bekliyoruz inşallah güzel haberler verirsin bize.avulasyon testiylemi takip ettim canım
Yok canım hatta en son tahmini ovulasyon dönemimden 2 gün önce birliktelik yaşadık başka da yaşanmadı eşimin işi dolayısıyla. Benim bu ay hiç umudum yoktu o yüzden değerlendiremedim diye düşünüyordum hatta. Kan sonucunu görmeden de inanamıycam herhalde

Eğer hamilelik olmaz ise bu ay ters pozisyonda deneyin yüz üstü yani ters rahim olanların çoğu bu şekilde hamile kalıyor sanırım siperm tüplere daha rahat geçiyor bu pozisyonda asagıya atıyorum
Evet canım başka bi arkadaş daha paylaşmıştı ben öyle denemeye başladım ☺ bu pozisyona inanıyorumm🥰

Yok canım hatta en son tahmini ovulasyon dönemimden 2 gün önce birliktelik yaşadık başka da yaşanmadı eşimin işi dolayısıyla. Benim bu ay hiç umudum yoktu o yüzden değerlendiremedim diye düşünüyordum hatta. Kan sonucunu görmeden de inanamıycam herhalde
Ne güzel sürpriz olmuş sana 🥰🥰

Bu ay bı kere bu pozisyon denemiştim ben.bide böle olsun demiştim

X