Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam herkese, uzun süredir takip ediyorum artık yazma vaktim geldi sanırım :) son adet tarihim 2 Ağustos’tu 28 günde bir olurum ve adetim 5 gün gecikti. Normalde hep düzenliydi ama son 3 aydır 10 gün gecikti, 5 gün erken geldi, ve bu sefer 5 gün gecikti. Battan bir gün sonra hem normal, hem de erken gebelik testi yapmama rağmen negatif çıktılar. Hala adet olmadım bugün doktora gittim, hem genel muayene olmak için hem de gitmişken hamilelik var mı görmek için. Doktor bana rahmimin ters olduğunu söyledi ve kan testi istedi gebe olabilirsin dedi. Erken gebelik testinde çıkardı diye düşünüyorum, kafam çok karışık. Ne dersiniz, sonuçlar yarın sabah çıkacak. Bu arada şüpheli ilişki 13 ağustos
Canım rahmin ters olması gebeliğe engel değil.sadece burda okuduğum kadarıyla ilişki sırasında ki bı kaç pozisyon varmış gebe kalmayı daha kolaylaştırıyor Muş.rahimin kalınlaşması da ya gebelik var yada adet dönemin yakın inşallah bebeğin gelmiştir de ondan kalındır rahmin😍😍

27-28 günde bir. 1 temmuzda bebegımın kalbı durdu alındı. sonrakı ay gene vaktınde oldum. 2 aydır nomal nasıl oluyorsam öyle oluyorum..
yada kaçırdım mı dicem ama hemen basladım..
Gecmis olsun canim benim dongumde sizin gibi en gec 29 gunde olur 11 veya 12 gun yumurtlama olur gecen ay 15 /16 yumurtlama oldu arada degisiyor sitres yapma

Canım rahmin ters olması gebeliğe engel değil.sadece burda okuduğum kadarıyla ilişki sırasında ki bı kaç pozisyon varmış gebe kalmayı daha kolaylaştırıyor Muş.rahimin kalınlaşması da ya gebelik var yada adet dönemin yakın inşallah bebeğin gelmiştir de ondan kalındır rahmin😍😍

yaaa öyle mi bilmiyordum araştırayım bakalımmmm. Umarım güzel haberi alırım yarın sabah 🙏🏻🥰

Ben baktımda internetten normal birşeymiş hamile kaldığında 3.aydan sonra düzelirmiş yani korkulacak bisey degilmis🙂
İlk duyduğumda korktum ama araştırdıkça rahatladım 🥰 teşekkğr ederimm

Ayy insallah saglikla artar degerin canim hayirli olsun allahim bize de nasip et ya🙏🙏
yaaa öyle mi bilmiyordum araştırayım bakalımmmm. Umarım güzel haberi alırım yarın sabah 🙏🏻🥰

İlk duyduğumda korktum ama araştırdıkça rahatladım 🥰 teşekkğr ederimm
banada doktor hamile kalmadan önce rahim hafif kalp seklinde demisti hamile kldıgında düşük oladabilir olmayadabilir demisti cok korktm aglaya aglaya eve gelmistm. Suan 9,5 haftalık hamileym Allha sükürler olsun her sey yolunda gözüküyor❤️ Sende canını sıkma yani canm hic önemi yok

banada doktor hamile kalmadan önce rahim hafif kalp seklinde demisti hamile kldıgında düşük oladabilir olmayadabilir demisti cok korktm aglaya aglaya eve gelmistm. Suan 9,5 haftalık hamileym Allha sükürler olsun her sey yolunda gözüküyor❤ Sende canını sıkma yani canm hic önemi yok

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin,çok sevindim adınıza. Herkesin kucağı dolar umarım 🙏🏻😍

KizLar pik olmus simdi birtane daha yaptim IMG_20200903_210635.jpg

Kızlar Ankara’da bildiğiniz,gittiğiniz iyi bir kadın doğumcu varsa önerilerinize açığım... şöyle suratsız olmayan,pozitif ve her türlü soruya geçiştirmeden cevap verebilen?

X