Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bugün benım 11. günüm .. bakalım belkıde 14'ünde falan olur. öncekı zamanlarda yumurta akı gıbı gelen sıvı 13 den sonra oluyordu hep..
ılk yaptım ya başıma gelemeyen kalmaz :KK48:
Bencede senin 14 u gibi olucak sanırım zaten 28 günde bir adet dongun de uyumlu 25 günde bir regl olsaydın 11 gün avulasyon günün olurdu

Benim yumurtlamam adetin 12 günü oldu âdet sonrası yumurtlayanda oluyormuş canım.ama sende bu şekilde olmuş olmayabilir testi yapmaya devam et inşallah bı kaç güne avulasyon olur seninde
pekı ben bugun 14;45 te yaptım testımı.
aksam 22:45 te yapsam olur mu?

ama testtin için de yazıyor. arada 8 saat olsun .. ve aksam 22 den sonra yapmak uygun olur mu?

pekı ben bugun 14;45 te yaptım testımı.
aksam 22:45 te yapsam olur mu?

ama testtin için de yazıyor. arada 8 olsun .. ve aksam 22 den sonra yapmak uygun olur mu?
Ben en geç akşam ona kadar yapılması gerekiyor diye biliyorum istersen bugün yapma bidaha yarın öğlen 12 akşam da 10 gibi iki defa yap bakalım nasıl olucak burayada at testini değerlendirelim canım

Eklentiler

• IMG_20200903_111255.jpg
    IMG_20200903_111255.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 41
Selam herkese, uzun süredir takip ediyorum artık yazma vaktim geldi sanırım :) son adet tarihim 2 Ağustos’tu 28 günde bir olurum ve adetim 5 gün gecikti. Normalde hep düzenliydi ama son 3 aydır 10 gün gecikti, 5 gün erken geldi, ve bu sefer 5 gün gecikti. Battan bir gün sonra hem normal, hem de erken gebelik testi yapmama rağmen negatif çıktılar. Hala adet olmadım bugün doktora gittim, hem genel muayene olmak için hem de gitmişken hamilelik var mı görmek için. Doktor bana rahmimin ters olduğunu söyledi ve kan testi istedi gebe olabilirsin dedi. Erken gebelik testinde çıkardı diye düşünüyorum, kafam çok karışık. Ne dersiniz, sonuçlar yarın sabah çıkacak. Bu arada şüpheli ilişki 13 ağustos

Selam herkese, uzun süredir takip ediyorum artık yazma vaktim geldi sanırım :) son adet tarihim 2 Ağustos’tu 28 günde bir olurum ve adetim 5 gün gecikti. Normalde hep düzenliydi ama son 3 aydır 10 gün gecikti, 5 gün erken geldi, ve bu sefer 5 gün gecikti. Battan bir gün sonra hem normal, hem de erken gebelik testi yapmama rağmen negatif çıktılar. Hala adet olmadım bugün doktora gittim, hem genel muayene olmak için hem de gitmişken hamilelik var mı görmek için. Doktor bana rahmimin ters olduğunu söyledi ve kan testi istedi gebe olabilirsin dedi. Erken gebelik testinde çıkardı diye düşünüyorum, kafam çok karışık. Ne dersiniz, sonuçlar yarın sabah çıkacak. Bu arada şüpheli ilişki 13 ağustos
Doktorun hamilelik olabilir dediyse öyledir ozaman.Bazi testlerde çıkmayabilir hamileliğin yeni olabilir

Kızlar benim ilk ovulasyon deneyimim bugun adetimin 13. Günü sizce yumurtlama yakın mı tahmini kac güne gercekleşir 🥰

Eklentiler

• IMG_20200903_164401.jpg
    IMG_20200903_164401.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 37
X