Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün adetimin 10.günü ovulasyon testim bu sekilde cıktı yarın bence pik olur gibi gözüküyo. Dün değil önceki gün iliski olmustu simdi bu gece mi olsun tekrar. Günaşırı devam edeyim diyorum ama..

Eklentiler

• 4E8498F5-CE31-43D2-A10B-49E81621F485.jpeg
    4E8498F5-CE31-43D2-A10B-49E81621F485.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 30
  • FB289752-CD05-4BA0-BE62-52CADD0C1C97.jpeg
    FB289752-CD05-4BA0-BE62-52CADD0C1C97.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar bugün adetimin 10.günü ovulasyon testim bu sekilde cıktı yarın bence pik olur gibi gözüküyo. Dün değil önceki gün iliski olmustu simdi bu gece mi olsun tekrar. Günaşırı devam edeyim diyorum ama..
Bence pik olmuş yinede akşam 8 gibi bidaha yap ovülasyon testi. Akşam değerlendir bence peş peşe 3 4 gün olsun. Biz öyle yapmıştık😁

Bence pik olmuş yinede akşam 8 gibi bidaha yap ovülasyon testi. Akşam değerlendir bence peş peşe 3 4 gün olsun. Biz öyle yapmıştık😁
Doktorlarda sperm kalitesi icin mutlaka günaşırı diyo ama cok kararsız kalıyorm bu konuda yaa😂 daha koyulasır ama benim normalde T daha koyu oluyor canm. Bak geçen ay böyleydi

Eklentiler

• 740DC394-B0F4-480A-80B6-A611B87CBF87.jpeg
    740DC394-B0F4-480A-80B6-A611B87CBF87.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 31
E tamam canım dün değil ondan önceki gün olmus ilişki. Tekrar bugun olması gerek işte. Benncede aksam 8 de tekrarla gece de ilişki olsun. Sperm yaşar en azından yarın bile çatlasa

Doktorlarda sperm kalitesi icin mutlaka günaşırı diyo ama cok kararsız kalıyorm bu konuda yaa😂 daha koyulasır ama benim normalde T daha koyu oluyor canm. Bak geçen ay böyleydi
Valla ben bu ay bu kadar koyu görmedim ama ilk attığın test kadar koyuydu benimkisi bende hem o akşamı toplamda 3 gün peşpeşe 1 gün boş sonra 1 defa daha oldu sonra gün aşırı gittim ve oldu İnş bu ay olucak

Valla ben bu ay bu kadar koyu görmedim ama ilk attığın test kadar koyuydu benimkisi bende hem o akşamı toplamda 3 gün peşpeşe 1 gün boş sonra 1 defa daha oldu sonra gün aşırı gittim ve oldu İnş bu ay olucak
İnsallh canım bende o zmaan bu aksam yarn aksam ve sonraki aksam pespese gideyimm mademm gene kafam karıstı😂😂😂

İnsallh canım bende o zmaan bu aksam yarn aksam ve sonraki aksam pespese gideyimm mademm gene kafam karıstı😂😂😂
Olcak olcak bu ay. Şimdi böyle dene Allahın izniyle tutunucak bebeğin sana. Eğer eşinde bir problem yoksa hergün eğer varsa gün aşırı öneriyorlar. Yoksa ben düştüğün hemen peşine nasıl hamile kalabilirim ki aman valla karışık işler ne bileyim. Hadi hadi çalışmalar tam gaz ama tavsiyem çocuk için değil kendin için olsun ilişki kafan rahat olsun yani😁

IMG_20200711_151031.jpg

Adetin 7.günündeyim normal mi yani canım bu siliklik😔 sanki hiç yumurtlayamıcakmısm gibi geliyo

Kizlar merhabaaaa,bende 1 yillik evliyim 3 haftadir artık bebek istiyoruz. yumurtlama donemlerimi takip etmeye basladim. baska onerileriniz nedir cok da bilgim yok acikcasi neler önerirsiniz

Kizlar merhabaaaa,bende 1 yillik evliyim 3 haftadir artık bebek istiyoruz. yumurtlama donemlerimi takip etmeye basladim. baska onerileriniz nedir cok da bilgim yok acikcasi neler önerirsiniz
Canım hoşgeldin aramızaa🌸 ben ilişki sırasında yastık koyuyorum belime burdaki çoğu arkadaşta öyle yapıyor. İlişki bittikten sonra yastık duruyor ve 15 dk falan ayaklarımı kendime çekip bekliyorum o şekilde. Böylece spermler daha rahat ulaşıyor rahime❤️

X