Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım hangi marka nereden aldın.

Canım normal aralıkta gözüküyor ki değeri neden öyle dedin. Kaç olması gerek normal aralık zaten 0,3-4,30 falan baktım şimdi netten
Ya tam emin değilim cnm ama sanki 0 küsüratlı degerlerde sıkıntı var diye biliyorum ama emin değilim en dogru yorumu doktor yapar şimdi yanlış yönlendirmek istemem

Ben de sayıcam bu ay bakalım kaç güne denk gelecek, takvimle uyuşuyor mu diye denemelik test ediyorum değerlendirme yok bu ay zaten.

İnşallah tutmuştur canım az kalmış senin

Amin cok tesekkur ederim

sağolasın canım. ben laboquıck almıstım kaset tipi, hiç memnun kalmadım çoğu bozuk çıktı. Birde bunu deneyeceğim :)
Bu cok güzel canım ama benim yaptıgım hatayı yapma ben ilk kez deniyorum böyle bir test şimdi adetimin 9. Günü yaptım normalde maksimum yazan 2 cm lik yer batıralacakmış idrara ben de lh yazan yeri batırdım 10 dk baktım hiç cizgi yok sonra blr tane daha denedim yine aynı şekilde yaptım baktım yine cizgi yok sonra farkettım ki yanlış yeri batırıyormşm gitti 2 tane test

hahahah tamam canım aklımda bulunsun Baya da pahalı yahu 2 testte 2 testtir

Ben de sayıcam bu ay bakalım kaç güne denk gelecek, takvimle uyuşuyor mu diye denemelik test ediyorum değerlendirme yok bu ay zaten.

İnşallah tutmuştur canım az kalmış senin
İnşallah canım bekliyorum heyecanla inanki.aynen bu ay avulasyon tarihini keşfetmiş olursun en azından sonra hazır olduğun ay degerlendirirsin.allah hepinizin kalbini biliyor bütün isteyenlere nasip etsin inşallah

Değerin 2 günde 1 artarsa hamilesinnn
Sabah ilk idrarla test yaptım 3 gün var adetime,şüpheli ilişkiden sonra bugun 11. Gün canım bu şekilde çıktı çok silik bişey görüyorum resimde çok dikkatli bakınca belli. 10. Dk baktığımda böyleydi

Eklentiler

• IMG_20200902_112131.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20200902_110545.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 35
İnşallah canım bekliyorum heyecanla inanki.aynen bu ay avulasyon tarihini keşfetmiş olursun en azından sonra hazır olduğun ay degerlendirirsin.allah hepinizin kalbini biliyor bütün isteyenlere nasip etsin inşallah
Aslında hesaba göre gebelik testi yaparsan çıkması lazım

Sabah ilk idrarla test yaptım 3 gün var adetime,şüpheli ilişkiden sonra bugun 11. Gün canım bu şekilde çıktı çok silik bişey görüyorum resimde çok dikkatli bakınca belli. 10. Dk baktığımda böyleydi

Eklentiler

• IMG_20200902_112131.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20200902_110545.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…