Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamişlere bir sorum olacak yumurtlama günlerinde her gün mü ilişkiniz oldu yoksa gün aşırı mı veya nasıl oldu kaç kez oldu anlatır mısınız
Canim ben hamile kalmadan onceki aylar gun aşiri yapiyodum ama hamile kaldigim ay ust ustte 4 gun yaptim faydasi oldu mu bilmiuorum ama nasip rabbim ol diyince oluyor insallah bu ay isteyen herkezden hamilelik haberi aliriz

Bu ay bende adet bitiminden itibaren gayet güzel değerlendirdim. Ovülasyon testiyle takibimi de yaptım..Beklenen bat 4 eylül... şu an için göğüs hassasiyetim çok fazla var ve ara sıra karnımda kramplar oluyor..Hayıt suyu kullandım ve 2 aydır düzenli folik asit içiyorum.. 4. Denemem bu ay. Umarım güzel haberler vermek nasip olur hepimiz için

Benimde bat 4 Eylül canım avulasyon testinde pili ayın kaçında gormustun bende avulasyon testi kullandım bu ay

valla benden bit tüp kal aldı bunlar tüm değerlere bakmayacaklar muhtemelen. Daha önce verdiğimde çünkü bakıyorlardı herşeye en az 2 tüp kan alılardı benden. Yaşın çok genç daha Zamanın var. Gerçi hamilesin şaunda. Sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah

Bebeğim henuz 1 yaşına yeni girdi tabi hayırlısı olsun ama endiseliyim
Eğer sezeryan olduysanız drlar 2 yıl dolmadan bebek yapmamanızı önermiş olmaları gerek sanırım kazara oldu ama dikkat etseydiniz istemiyorsanız keşke.. Bebeğinizde küçükmüş ama iyi tarafından bakarsak birlikte büyürler

Benimde bat 4 Eylül canım avulasyon testinde pili ayın kaçında gormustun bende avulasyon testi kullandım bu ay
Piki 21 ve 22 ağustos olmak üzere iki gün gördüm 22 si akşamı bi daha yaptım çatlama olmuştu.. vallahi arka arkaya 5 gün değerlendirdim ama bakalım artık hayırlısı Allah’tan

Yaa sıkma canını dr a söyle şu kadar zamandır olmuyor bebeğim vs bu istedikleriniz dışında şunlara da bakalım desen..
iyide canım burası devlet hastanesi tekrar randevu alana kadar adetim bitecek hormon testleri zaten biliyorsun her zaman verilebilen testler değil. Ve ben doktora durumu anlattım ondan snra test istedi benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…