Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım o zaman bir bildiği vardı dr un muayene olucaksın dimi sonuçları götürüp
O an maueyne etmişti beni alttan . Götürürsem yorumlayacak. Zaten yorumlamayı bende yapıyorum referasns değerlerden. Benim amacım tahllillerle özele gitmekti. Şimdi özele gideceğim yine tahlilleri baştan orda yaptırcam mejburen boşuna para vericem

Kizlar bu ovülasyon testinde pik yumurtlama günümü oluyor?
Takvime göre yarin yumurtlama günüm.
Dün aksam ve bu sabah iki cizgi de koyu cikti birbirine yakin.

Merakten denemek istedim bu ay :))

Hangi günleri degerlendirmek önemli böyle olunca? Tekrar cizgi siliklesinceye kadar mi?

Yumurta çatlayınca o çizgi silikleşmeye başlıyomuş o günler daha önemli sanırım. Ve pik olduğu günlerde değerlendirilmesi lazım

yeni bat tarihin ne canım senin

Piki 21 ve 22 ağustos olmak üzere iki gün gördüm 22 si akşamı bi daha yaptım çatlama olmuştu.. vallahi arka arkaya 5 gün değerlendirdim ama bakalım artık hayırlısı Allah’tan
Bende 19 ve 20 si piki gördüm çok koyuydu.21 i yapmadım testi.ne zaman siliklesti bilmiyorum.piki görünce bidaha yapmadım ama keşke yapsaydım ama 21 nde sağ kasık batması yaşadım sanırım 21 nde çatladı 21 günü catlamayi baz alırsam yarın 14 gün olucak benim mrk ettiğim catlamadan sonraki 14 gün kesin bat tarihimi oluyor siz daha önceki aylarda tam 14 gunmu adet oldunuz

Canım ben de bu ay avulasyon testi kullandım.agustos 19 ve 20 koyu çıktı baya pikten bir gün önce pik günü ve sonrası iki günü değerlendirdim beklemedeyim.ama bence avulasyon testi çok önemli benim avulasyon tahminimden iki gün sonra pik yaşadım.iykide kullanmışım belkide boş gecicekti.

Evet canım çatlamadan sonra hep 14 gün sonra oldum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…