Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah ilk idrarla test yaptım 3 gün var adetime,şüpheli ilişkiden sonra bugun 11. Gün canım bu şekilde çıktı çok silik bişey görüyorum resimde çok dikkatli bakınca belli. 10. Dk baktığımda böyleydi
Bende gördüm canım yarın tekrar yap çıkarsa kan testi ver kesinleştir :KK49: Hamilesin bence ve kesin yanii:KK200: Gün aşırı mı ilişki oldu yoksa her gün mü yumurtlama zamanıcevaplarsan çok sevinirim:KK68:

Kizlar bu ovülasyon testinde pik yumurtlama günümü oluyor?
Takvime göre yarin yumurtlama günüm.
Dün aksam ve bu sabah iki cizgi de koyu cikti birbirine yakin.

Merakten denemek istedim bu ay :))

Hangi günleri degerlendirmek önemli böyle olunca? Tekrar cizgi siliklesinceye kadar mi?
Pik t çizgisinin c den koyu veya ikisininde aynı koyulukta olması yani yumurtlama demek.. pik günü ve sonrasındaki 3 günü değerlendirmelisin👍🏼

Bende 19 ve 20 si piki gördüm çok koyuydu.21 i yapmadım testi.ne zaman siliklesti bilmiyorum.piki görünce bidaha yapmadım ama keşke yapsaydım ama 21 nde sağ kasık batması yaşadım sanırım 21 nde çatladı 21 günü catlamayi baz alırsam yarın 14 gün olucak benim mrk ettiğim catlamadan sonraki 14 gün kesin bat tarihimi oluyor siz daha önceki aylarda tam 14 gunmu adet oldunuz
Canım adetim düzenli benim.. yumurtlamadan 14 gün sonra oluyorum 👍🏼

Sabah ilk idrarla test yaptım 3 gün var adetime,şüpheli ilişkiden sonra bugun 11. Gün canım bu şekilde çıktı çok silik bişey görüyorum resimde çok dikkatli bakınca belli. 10. Dk baktığımda böyleydi
Canım var gözüküyor.belirtilerini yazarsan sevinirim bide ilişki sikligin nasıldı.

Bende gördüm canım yarın tekrar yap çıkarsa kan testi ver kesinleştir :KK49: Hamilesin bence ve kesin yanii:KK200: Gün aşırı mı ilişki oldu yoksa her gün mü yumurtlama zamanıcevaplarsan çok sevinirim:KK68:
Canım benim hikayem çok uzun ama kısaca amlatayım sana ilk sene hamile kalmak için yapmadığım kalmadı her ay negatifi görüyordum heray, en son doktora gittik tüp bebek tedavisi gördüm oda negatif sonuçlandı. Daha sonra tedaviden 2 ay sonra pozitifi gördüm doğal yollarla. Bebeğim doğdu 9 ay yaşadı vefat etti, zatürre geçirdi bağışıklık yetmezliği vardı. Sonra stres üzüntü endişe derken 1 sene yine hamile kalamadım. Tam 1 senenin üstüne yine doğal yollarla hamile kaldım. Geçen sene dogdu oğlum Haziran ayında şuan 14 aylık. Ben bu yazı annemlerde geçirdim eşim görevden dolayı doğuda bu ay 1 haftalığına geldi sadece 1 kez beraber olduk oda tam yumurtlama gününe denk geldi. Açıkçası şuanda çok karmaşık duygular içindeyim. Bebeğim daha çok küçük erken henüz 2. Bebek için seneye tainciyiz tasinacagim. Çok zor olur 2 bebekler Rabbimden hayırlısı tabiki

Canım benim hikayem çok uzun ama kısaca amlatayım sana ilk sene hamile kalmak için yapmadığım kalmadı her ay negatifi görüyordum heray, en son doktora gittik tüp bebek tedavisi gördüm oda negatif sonuçlandı. Daha sonra tedaviden 2 ay sonra pozitifi gördüm doğal yollarla. Bebeğim doğdu 9 ay yaşadı vefat etti, zatürre geçirdi bağışıklık yetmezliği vardı. Sonra stres üzüntü endişe derken 1 sene yine hamile kalamadım. Tam 1 senenin üstüne yine doğal yollarla hamile kaldım. Geçen sene dogdu oğlum Haziran ayında şuan 14 aylık. Ben bu yazı annemlerde geçirdim eşim görevden dolayı doğuda bu ay 1 haftalığına geldi sadece 1 kez beraber olduk oda tam yumurtlama gününe denk geldi. Açıkçası şuanda çok karmaşık duygular içindeyim. Bebeğim daha çok küçük erken henüz 2. Bebek için seneye tainciyiz tasinacagim. Çok zor olur 2 bebekler Rabbimden hayırlısı tabiki
Zor zamanlar atlatmışsın kaybın için çok üzüldüm. Allah evlat acısı yaşatmasın kimseye.. Hayırlısı olsun canım olsun beraber büyürler güzel düşün ya lütfen arkadaş gibi olacaklar işte :KK68:

Canım var gözüküyor.belirtilerini yazarsan sevinirim bide ilişki sikligin nasıldı.
Sadece 1 kez beraberlik oldu canım, belirtilerim şuanda adet belirtileriyle çok aynı sadece gaz sıkısmam var canım fena halde tatlı şeyler istiyor,sivilde çıkardı adetime yakın buay yüzüm çok pürüzsüz. Bide ishal gibiyim normalde kabızlık sıkıntım oluyordu. Sabah ateşimi ölçtüm uyanır uyanmaz 37.1 çıktı. Akıntım var şeffaf beyaz karışık gibi adet öncesi kuruluk oluyor diye biliyorum ama akıntım çok az öyle iç camasirimi islatmiyor bile.

X