Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa evet olabilir canım ikiside koyu çünkü değerlendir o zaman🥰
Degerlendirdikte ama cok erken oluyor yumurtlama büyük ihtimal 2 güne falan catlar yani 12. Gün benim adetlerim hep 33 gün arayla olur buna göre 17 gün olması lazım acaba 2 kez mi yumurtlama olcak keşke öyle olsa hayırlısıyla ikisi de tutsa annem gibi benim de ikiz bebeklerim olsa 🤲 🥰

her gün canım yani ben her gun girdim ama yumutlamamı biliyorum yani ya bismillah dedim olursada olmsada rabim bilir dedim cnm ama her gun bi gece bi gunduz
Anladım canım çok sağol cevabın için peki kaç gün her gün yani mesela yum a 3 gün var öyle mi her gün çok soruyorum kusura bakma çoğunluk cevaba göre denicem gerçi bu ay her gün olur büyük ihtimalle tatilde olucaz çünkü :KK70:

Degerlendirdikte ama cok erken oluyor yumurtlama büyük ihtimal 2 güne falan catlar yani 12. Gün benim adetlerim hep 33 gün arayla olur buna göre 17 gün olması lazım acaba 2 kez mi yumurtlama olcak keşke öyle olsa hayırlısıyla ikisi de tutsa annem gibi benim de ikiz bebeklerim olsa 🤲 🥰
Ayy inşallah canım Allah gönlüne göre versin😍🤲🏻

İkiz çocuk zaten kadının genlerinden geliyor canım. Nedn olmasın sende de olur inşallah. Ama erken yumurtluyorsun dediğine göre 33 gündese 17. günde falan olman lazım benim mesela 30 gün 15. günde yumurtladım geçen ay. bu ay yumurtladım mı onu bile bilmiyorum kaçırdım günleri tatildeyken.

Selam kızlar bugün hormon testlerimi vermek için devlet hastanesine gittim.

Test hangi hormon testlerini aldı benden bilmiyorum 1 tüp kan aldı sadece alttan muayene etti. Sağda 4 solda da 5 yumurtanız var görünüyor dedi. Ben de gördüm ultrasonda gösterdi yumurtaları.TEst sonuçlaruı perşembe çıkacak. Çok geç bir tarih bence daha önce verdiğimde bir gün sonrasında çıkıyordu sonuçlarım.

Yumuralarım için 38 yaş için normal dedi. 4 ün altında olursa biz iyi görmüyoruz dedi. Bakalım perşembe vir de özele gideceğim asıl o zaman bir önderme bekliycem doktordan nasıl bir yol izlemelyiz dicem doktora.
Ben anlamadım bu ay dokuz adet mi yumurtan oluşmuş 😐

Ben anlamadım bu ay dokuz adet mi yumurtan oluşmuş 😐
Kız ben de analmadım ki :KK70::KK70::KK70: Öyşle birşey olması imkansız.

Ben işte bufün adetin3 .günüdeyim gittim hormon testi vermeye. Alttan da bakmamız lazım dedi. tamm dedim. Baktı bana da gösterdi ekranı sağda 4 tane saydı solda da 5 tane yumurtan var dedi. 4 ün altını iyi görmüyoruz dei. Bunlar galiba farklı yumurta döllenecek yumurta sayısı değil.

Sözde biz de bu ay denedik sadece 2 kere değerlendirebildik 🤣 sonra gece gündüz çalışan bir koca ve tabi ki benim hayaller direkt suya düştü yani yaklaşık 1 hafta sonra bir sonraki batımla gelirim size kızlar
Belli mi olur burda 1 gün ilşikiyle hamile kalnalrı okudum ben

İkiz çocuk zaten kadının genlerinden geliyor canım. Nedn olmasın sende de olur inşallah. Ama erken yumurtluyorsun dediğine göre 33 gündese 17. günde falan olman lazım benim mesela 30 gün 15. günde yumurtladım geçen ay. bu ay yumurtladım mı onu bile bilmiyorum kaçırdım günleri tatildeyken.
Belki de 2 kez yumurtlama olur Allahın izniyle aynen normalde 17 gün falan olması lazımken sanırım en erken 12. gün yumurtlama Olcak bu ay bal tarcın çörek otu yedik eşimle ben 8 gün ve dün Meryem Ana otuna başladık sanırım faydasını gördük inşallah sonu da güzel olur ❤️ 🥰 🤲

Anladım canım çok sağol cevabın için peki kaç gün her gün yani mesela yum a 3 gün var öyle mi her gün çok soruyorum kusura bakma çoğunluk cevaba göre denicem gerçi bu ay her gün olur büyük ihtimalle tatilde olucaz çünkü :KK70:
sen adetinden sora her gun yap bi kere bile olsa tmm işallah olur bu sefer

Selam kızlar bugün hormon testlerimi vermek için devlet hastanesine gittim.

Test hangi hormon testlerini aldı benden bilmiyorum 1 tüp kan aldı sadece alttan muayene etti. Sağda 4 solda da 5 yumurtanız var görünüyor dedi. Ben de gördüm ultrasonda gösterdi yumurtaları.TEst sonuçlaruı perşembe çıkacak. Çok geç bir tarih bence daha önce verdiğimde bir gün sonrasında çıkıyordu sonuçlarım.

Yumuralarım için 38 yaş için normal dedi. 4 ün altında olursa biz iyi görmüyoruz dedi. Bakalım perşembe vir de özele gideceğim asıl o zaman bir önderme bekliycem doktordan nasıl bir yol izlemelyiz dicem doktora.
Merhaba bende horman testini yaptirmistim ozelde 2 yada 3 tup kan almişlardi bendede yumurta sayisina bakmamişti yada baktiysa dr.bana soylemedi sag yumurtalik tembel cikmisti bende ama yillardir boyle yaşim 29 bu arada souçlarda 2gunde cikiyor yada ertesi gunde cikmis olabilir tam hatirlamiyorum paylasmak istedim hayirlisi olsun

X