Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir doktorun yorumunu okumustum agri olabilecegini dinlenince gececegini soyluyordu ama dinlendigin halde gecmiyorsa bir sorun olabilecegini soyluyordu.Güzel sonuca benziyor umarim yükselir.2 günde bir kan ver bence
yok cnm ama arada bi oturunca da agriyo ama cok şiddetli degil

Canım sanırım yanlış anladın.benim saçma bulduğum senin bahsettigin konuyla ilgili kişisel değil yani.alakasiz buldum sadece tabiki bizlerde her yolu deniyoruz umud arıyoruz kirildiysan kusura bakma lütfen

Canım sanırım yanlış anladın.benim saçma bulduğum senin bahsettigin konuyla ilgili kişisel değil yani.alakasiz buldum sadece tabiki bizlerde her yolu deniyoruz umud arıyoruz kirildiysan kusura bakma lütfen
Yok canım önemli değil. Göbek düşmesi mevzusunu saçma bulan çok kişi var. Kırılmadım merak etme :)

Gobeginiz duşse anlarsiniz mide bulantisi yapar karin agrisi yapar geçmeyen agridir bunlar ben çok cektigim icin biliyorum siz bakmak isterseniz yine sabah aç karnina duz uzanip ayaklarinizi yarim yapicaksiniz oyle gobek deliginden anlasiliyor

kızlar sonucum bu bi baksanız sevinirim iyi demi
Canım içerde fırtınalar kopuyor Yeni bir oluşum yeni bir can . sen dışarıda sadece hafif sızısını hissediyorsun gayet normal her şey yolunda Allah’ın izniyle . Değerin de gayet güzel. Benim bir gün geçmişti değerim 150 çıkmıştı. Katlanarak artacak. Sakın fazla fazla araştırıp Okuyup kirli bilgi yükleme zihnine. Her şey yolunda dua et akışına bırak dinlen ve tadını çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…